Athletic Club

Post Reply
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

05 Aug 2018, 21:50

Kas gero nuvyko Bilbao šią vasarą:

Naujos aprangos: Namų puikios, o išvykų mėlynos irgi nieko, nors gražiausios antrosios man žalios būna.

Kitą sezoną Kuko pakeis Eduardo Berizzo. Nekaip jam sekėsi su Sevilla, nors iki tol labai gerą vardą buvo užsitarnavęs su Celta. Kontraktas tik metams. Blogiau nei Kuko tikrai nebus. Bus įdomu ar nebandys pereiti prie 3 CB. Ant popieriaus gerai atrodo. Dani Garcia, 28 metų DM iš Eibar, prisijungė prie komandos nemokamai. Solidus žaidėjas, kuris manau žais startinėje sudėtyje. Dani iš Sociedad akademijos, bet už vyrų komandą nežaidė. Yuri Berchiche, 28 metų LB iš PSG, prisijungė prie komandos už €24m. Antras brangiausias pirkinys istorijoje ir dar vienas žaidėjas žaidęs Sociedad. Turėtų nesunkiai išsikovoti pagrindinio LB poziciją.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

21 Aug 2018, 21:21

Vakar Athletic Primeros debiute 2-1 įveikė Leganes. Pergalę iškovojo 90+3min įmušęs Muniain.
Iš tų kas matė rungtynes suprantu, kad vaizdelis buvo geresnis nei pernai ir kad bent kažkokia kovotojų dvasia atsirado. Neeilinė situacija susidarė vartininko pozicijoje. Kepa parduotas, Herrerin traumuotas, o trečias vartininkas, Remiro, nesutinka su Athletic siūlomomis kontrakto pratęsimo sąlygomis ir dėl to vakar nežaidė. Šiaip gaila, nes vartininkas geras, padėjo Huesca klubui pakilti į Primerą. Į vartus vakar stojo labai jaunas Unai Simon ir keletą kartų nevaikiškai patraukė. Savo debiutą už vyrų komandą įvarčiu pažymėjo ir Peru Nolaskoain. Centro gynėjų pozicijoje dabar nemenka grūstis. Yra Inigo, Yeray, Nunez, Nolaskoain. Kraštuose irgi pasirinkimo sočiai. Capa su De Marcos dešinėje ir Yuri, Balenziaga, Ganea kairėje. Saugų linijoje nemažai laiko šiemet tikrai gaus Unai Lopez. Atrodo kūrybingas žaidėjas. Muniain žais giliau nei įprasta, bet jis komandos puolimui labai svarbus ir tikiuosi tos traumos praeitis jau. Veteranams Iturraspe, Benat, San Jose reikės rimtai pakovoti dėl vietos starte. Puolime neramu dėl Aduriz ir kad jam jau 37. Inaki su finishingu kol kas nekažką, o jauni puolėjai Guruzeta ir Villalibre dar nežaidę aukštesniame lygyje.
Aplamai tai atrodo neblogai subalansuota komanda, bet spėčiau į Europą šiemet sunkiai seksis brautis. Puolimas labai laikosi ant Aduriz įvarčių, o jau praėjęs sezonas jam silpnesnis buvo. Daug iš Inaki tikiuosi, kad pagaliau jam break-through season bus. Turi palaipsniui perimti pagrindinio mušėjo rolę. Dar įdomu, koks naujas talentas iš Lezama sužibės. Inigo Cordoba įdomus žaidėjas atrodo.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

16 Sep 2018, 00:36

1-1 namie prieš Real šiandien. Pirmas įmušė Muniain, antram kėlinyje išlygino Isco.
Visiškai kita komanda šį sezoną prie Berizzo baskai. Vėl dantimis ir nagais kimba į kiekvieną varžovą ir tas duoda vaisių. Jeigu dar atsirastų kažkas galintis pakeisti Aduriz, būtų puiku. Unai Simon naudojasi suteiktu šansu nuostabiai. MOTM šiandien.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

05 Oct 2018, 13:03

Šiandien baskų krašto derbis:

Nepaisant lygiųjų su Barca ir Real, Athletic užima tik 15 vietą ir nelaimėjo paskutinių 4 rungtynių. Sociedad situacija irgi nelabai kuo geresnė, tik 13 vieta, vienu tašku daugiau, bet ir rungtynėmis daugiau sužaidę. San Sebastiano komanda nukraujavusi. Nežais šiandien Llorente, Zaldue, Theo, Merino, Juanmi. Pas Athletic nebus traumuoto Inigo Martinez. Centro gynėjų duetą sudarys jaunieji Yeray ir Peru. Įdomu, kad Berizzo pradėjo leisti kartu Balenziaga ir Yuri. Pirmasis LB, o antrasis wingeriu žaidžia.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

05 Oct 2018, 23:01

HT 1-1
Tikras derbis. Atmosfera tribūnose electric. Inigo visgi sveikas ir starte, o Balenziaga savo vietą užleido Muniain. Athletic nuo pirmų minučių perėmė kontrolę, bet nieko pavojingesnio, apart Benat baudos smūgio, sukurti nepavyko. Prie savų vartų buvo ramu, kol Inigo iš kojos ore neiškirto Sociedad žaidėjo baudos aikštelėje. Po VAR teisėjas paskyrė baudinį ir Oyarzabal realizavo. Visai netrukus, tik išsispyrus kamuolį, Bilbao išlygino, kai po chaoso baudos aikštelėje, į tuščius vartus įmušė Muniain.
Gražu žiūrėti, kai derbyje įvarčius muša tokie žaidėjai, kaip Oyarzabal ir Muniain. Akademijų auklėtiniai, kuriems matosi, tie įvarčiai labai daug reiškia. Labai aktyviai į puolimą jungiasi abu full-back'ai Bilbao. Teisėjas parodė jau 6 geltonas korteles ir nenustebčiau, jei kažkas aikštę paliktų anksčiau laiko.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 6
Posts: 321
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

05 Oct 2018, 23:56

FT 1-3
Athletic antrame kėlinyje tiesiog tragiški. Dvi klaidos, du įvarčiai. Athletic puolime visiškai jokių idėjų neparodė. Inaki tuščias pravaikščiojo visas rungtynes. Šitas Sociedad privalėjo būti įveiktas.
Post Reply