Ne į temą

User avatar
yodawg
Posts in topic: 8
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

The_Red_Army wrote: 15 Sep 2019, 22:49
yodawg wrote: 15 Sep 2019, 10:22
The_Red_Army wrote: 15 Sep 2019, 02:52 Gal kas nors turit waterproof backpack'a, kuris kartu butu ne didesnis nei 40x30x20 kas yra Ryanair rankinis bagazas?

Kad lietus kompo nepaveiktu, kad butu patogi kuprine ir kad butu galima naudoti skrydziu metu.
Turim.O bet tačiau, ne kartą teko skristi Ryanair (ir kitom linijom) ir su didesne kuprine. As long as, tai yra kuprinė, ir ji nėra akivaizdžiai milžiniška, nei prie manęs kabinėjosi, nei teko matyti, kad ko kito nors nepraleistų.
Koks modelis ir kokie atsiliepimai? Siaip ir as pastebejes, kad labai nesikabina, bet buna pasitaiko atveju, kai susima uz 2cm didesne kuprime aisku labai retai :confusion-shrug:
Fjallraven Ulvo Rolltop. Bet čia gal nelabai relevant, aš ją rinkausi gyvenimui šių laikų, skubančio, globalaus pasaulio ritmu, tai pagrindiniai kriterijai buvo skyrius laptopui, išvaizda ir rolltop užsegimas, kad esant reikalui (pavyzdžiui, savaitgalio kelionė) būtų galima daugiau daiktų sutalpinti. Jei pagrinde kelionėm reikalinga, tai tokia būtų per maža, imo.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Turit gal kas pazistamu Leeds'o centre nuomuojanciu kambari :?:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

yodawg wrote: 16 Sep 2019, 13:40 Fjallraven Ulvo Rolltop. Bet čia gal nelabai relevant, aš ją rinkausi gyvenimui šių laikų, skubančio, globalaus pasaulio ritmu, tai pagrindiniai kriterijai buvo skyrius laptopui, išvaizda ir rolltop užsegimas, kad esant reikalui (pavyzdžiui, savaitgalio kelionė) būtų galima daugiau daiktų sutalpinti. Jei pagrinde kelionėm reikalinga, tai tokia būtų per maža, imo.
Fainas modelis, patinka man tos urban stiliaus kuprines. Visgi dabar pas mane reikalas toks, kad i kurprine turi tilpti du 15 coliu mac'ai ir kuprine turi buti neperslampama, nes esu UK ir reikia, kad patogu butu, nes vien kompai svers 5-6kg, pradejau ziurineti i THULE, nors ju kuprines moraliskai pasenusiuos atrodo, bet panasu, kad labiausiai atitinka kriterijus.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Klausimas kas naudoja Amazon Prime. Jeigu pasiimi amazon prime is amazon.de, bet siuntiesi i UK siuntini, tai prime'as galioja ar ne?
User avatar
aBil
Posts in topic: 5
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

The_Red_Army wrote: 09 Oct 2019, 22:52 Klausimas kas naudoja Amazon Prime. Jeigu pasiimi amazon prime is amazon.de, bet siuntiesi i UK siuntini, tai prime'as galioja ar ne?
Man atrodo, kad ne.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Turiu klausima zmonems, kurie dirba ar dirbo UK, kokia ten situacija su mokesciu susigrazinimu, kokios datos, kokias formas reikia pateikti ir pan. Primityviai pasiskaiciavau, naudojantis google surasta skaiciuokle, kad turiu uzdirbti X suma, o i rankas gaunu X-Y, tai kaip suprantu deklaravus ta Y turetu sugrazinti.
User avatar
aBil
Posts in topic: 5
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

The_Red_Army wrote: 23 Dec 2019, 01:34 Turiu klausima zmonems, kurie dirba ar dirbo UK, kokia ten situacija su mokesciu susigrazinimu, kokios datos, kokias formas reikia pateikti ir pan. Primityviai pasiskaiciavau, naudojantis google surasta skaiciuokle, kad turiu uzdirbti X suma, o i rankas gaunu X-Y, tai kaip suprantu deklaravus ta Y turetu sugrazinti.
Aš šiemet nebuvau permokėjęs, bet pernai buvau. Tai du variantai gali būti.

1. Tiesiog gal gegužę- birželį ateis laiškas tuo adresu, kurį HMRC turi ir atsiųs čekį.
2. Jei turi online HMRC accountą, tai pats gali prisijungti ir pasižiūrėti, kiek sumokėjai ir t.t. o tada pasibaigus financial year, jie po kiek laiko perskaičiuoja ir ten tiesiog rašo, kad va permokėjai tiek arba dar turi primokėti tiek (nu arba viskas ok). Ir jei jie tau skoloh, tai online duodi banko sąskaitą ir po kelių dienų perveda.

Čia, aišku, šitas galioja, jei kažkas ten, kur dirbi, tau taxus sutvarko. Jei tau pačiam reikia deklaruoti, tai nežinau tiksliai, bet financial year nauji prasideda ~6 balandžio, o deklaruot ten dar po to kažkiek laiko lyg ir galima.

Šiaip jei googlindamas klausimą prirašysi HMRC, tai daug šansų, kad rasi atsakymą. :)
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

aBil wrote: 23 Dec 2019, 09:30
The_Red_Army wrote: 23 Dec 2019, 01:34 Turiu klausima zmonems, kurie dirba ar dirbo UK, kokia ten situacija su mokesciu susigrazinimu, kokios datos, kokias formas reikia pateikti ir pan. Primityviai pasiskaiciavau, naudojantis google surasta skaiciuokle, kad turiu uzdirbti X suma, o i rankas gaunu X-Y, tai kaip suprantu deklaravus ta Y turetu sugrazinti.
Aš šiemet nebuvau permokėjęs, bet pernai buvau. Tai du variantai gali būti.

1. Tiesiog gal gegužę- birželį ateis laiškas tuo adresu, kurį HMRC turi ir atsiųs čekį.
2. Jei turi online HMRC accountą, tai pats gali prisijungti ir pasižiūrėti, kiek sumokėjai ir t.t. o tada pasibaigus financial year, jie po kiek laiko perskaičiuoja ir ten tiesiog rašo, kad va permokėjai tiek arba dar turi primokėti tiek (nu arba viskas ok). Ir jei jie tau skoloh, tai online duodi banko sąskaitą ir po kelių dienų perveda.

Čia, aišku, šitas galioja, jei kažkas ten, kur dirbi, tau taxus sutvarko. Jei tau pačiam reikia deklaruoti, tai nežinau tiksliai, bet financial year nauji prasideda ~6 balandžio, o deklaruot ten dar po to kažkiek laiko lyg ir galima.

Šiaip jei googlindamas klausimą prirašysi HMRC, tai daug šansų, kad rasi atsakymą. :)
Tai ta prasme viska jie padaro? Nereikia nieko laiku pateikti, kad po to jie kokiu baudu neuzdetu ar pan, kad nereiketu ismoketi man skirtumo. Finansiniai metai baigiasi Balandi, o as turiu kontrakta nuo rugsejo vidurio iki birzelio pabaigos, tai realiai iki balandzio vidurio neuzdirbsiu nei neapmokestinamo minimumo, tai itariu, kad turetu visai apvali suma susikaupti, nes toks vaizdas, kad dabar apskaiciuoja labai grubiai ne mano naudai.

Paieskosiu google'j ir bendradarbiu dar pasiklausinesiu prie progos. Dekui :obscene-drinkingcheers:
User avatar
aBil
Posts in topic: 5
Posts: 1201
Joined: 03 Aug 2018, 17:42
Location: Edinburgh

The_Red_Army wrote: 24 Dec 2019, 01:31
aBil wrote: 23 Dec 2019, 09:30
The_Red_Army wrote: 23 Dec 2019, 01:34 Turiu klausima zmonems, kurie dirba ar dirbo UK, kokia ten situacija su mokesciu susigrazinimu, kokios datos, kokias formas reikia pateikti ir pan. Primityviai pasiskaiciavau, naudojantis google surasta skaiciuokle, kad turiu uzdirbti X suma, o i rankas gaunu X-Y, tai kaip suprantu deklaravus ta Y turetu sugrazinti.
Aš šiemet nebuvau permokėjęs, bet pernai buvau. Tai du variantai gali būti.

1. Tiesiog gal gegužę- birželį ateis laiškas tuo adresu, kurį HMRC turi ir atsiųs čekį.
2. Jei turi online HMRC accountą, tai pats gali prisijungti ir pasižiūrėti, kiek sumokėjai ir t.t. o tada pasibaigus financial year, jie po kiek laiko perskaičiuoja ir ten tiesiog rašo, kad va permokėjai tiek arba dar turi primokėti tiek (nu arba viskas ok). Ir jei jie tau skoloh, tai online duodi banko sąskaitą ir po kelių dienų perveda.

Čia, aišku, šitas galioja, jei kažkas ten, kur dirbi, tau taxus sutvarko. Jei tau pačiam reikia deklaruoti, tai nežinau tiksliai, bet financial year nauji prasideda ~6 balandžio, o deklaruot ten dar po to kažkiek laiko lyg ir galima.

Šiaip jei googlindamas klausimą prirašysi HMRC, tai daug šansų, kad rasi atsakymą. :)
Tai ta prasme viska jie padaro? Nereikia nieko laiku pateikti, kad po to jie kokiu baudu neuzdetu ar pan, kad nereiketu ismoketi man skirtumo. Finansiniai metai baigiasi Balandi, o as turiu kontrakta nuo rugsejo vidurio iki birzelio pabaigos, tai realiai iki balandzio vidurio neuzdirbsiu nei neapmokestinamo minimumo, tai itariu, kad turetu visai apvali suma susikaupti, nes toks vaizdas, kad dabar apskaiciuoja labai grubiai ne mano naudai.

Paieskosiu google'j ir bendradarbiu dar pasiklausinesiu prie progos. Dekui :obscene-drinkingcheers:
Bent jau mano atveju viskas susitvarkė. Spėju, kad priklauso, ar darbovietė pateikia viską teisingai HMRC.

Jie turbūt projectina, kad dirbsi pilnus ir su tokiu mėnesiniu uždarbiu viršysi tuos 12.5k (ar net sekančią ribą) ir priskaičiuoja tau income tax. Tai jį paskui ir galėsi atgauti, National Insurance, man atrodo, kad ne.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Dekui uz atsakyma, patys bendradabiai kazkaip sako, kad HMRC viska automatiskai perskaiciuoja po finansiniu metu. Aisku LT besireklamuojancios visokios imones padedancios susigrazinti mokescius, rasinjeeje apie baudas laiku nepateikus duomenu ir etc. Zodziu dar yra laiko, su laiku pasidomesiu labiau.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Turim gal forume jaunu zmoniu, kuriuos domintu sporto analitiko specialybe(t.y. daug dirbti ir nieko(arba visai nieko) neuzdirbti :lol: pliusas nebent connection'ai Lietuvoje), nieko nesiulau, bet gal galeciau nukreipti tinkamai.
pauleska
Posts in topic: 12
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Jei kas nors tingi žiūrėti į nevykėlius Arsenal-MU, šiuo metu vyksta pasaulio smiginio čempo finalas, kuriame žiauriai įdomi van Gerweno ir Peter Wright kova. Po 5 setų 3:2 pirmauja pastarasis
Analize
Posts in topic: 2
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2020, 13:52

The_Red_Army wrote: 01 Jan 2020, 20:58 Turim gal forume jaunu zmoniu, kuriuos domintu sporto analitiko specialybe(t.y. daug dirbti ir nieko(arba visai nieko) neuzdirbti :lol: pliusas nebent connection'ai Lietuvoje), nieko nesiulau, bet gal galeciau nukreipti tinkamai.
Jeigu gali parasyk man i el.pasta, nes neleidzia tau zinutes rasyt, kadangi as naujai uzsiregistraves. analizeanalize111@gmail.com (asmeninio nenoriu cia skelbt viesai).
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Analize wrote: 02 Jan 2020, 15:55
The_Red_Army wrote: 01 Jan 2020, 20:58 Turim gal forume jaunu zmoniu, kuriuos domintu sporto analitiko specialybe(t.y. daug dirbti ir nieko(arba visai nieko) neuzdirbti :lol: pliusas nebent connection'ai Lietuvoje), nieko nesiulau, bet gal galeciau nukreipti tinkamai.
Jeigu gali parasyk man i el.pasta, nes neleidzia tau zinutes rasyt, kadangi as naujai uzsiregistraves. analizeanalize111@gmail.com (asmeninio nenoriu cia skelbt viesai).
Parasiau PM.
Analize
Posts in topic: 2
Posts: 2
Joined: 02 Jan 2020, 13:52

The_Red_Army wrote: 02 Jan 2020, 16:23
Analize wrote: 02 Jan 2020, 15:55
The_Red_Army wrote: 01 Jan 2020, 20:58 Turim gal forume jaunu zmoniu, kuriuos domintu sporto analitiko specialybe(t.y. daug dirbti ir nieko(arba visai nieko) neuzdirbti :lol: pliusas nebent connection'ai Lietuvoje), nieko nesiulau, bet gal galeciau nukreipti tinkamai.
Jeigu gali parasyk man i el.pasta, nes neleidzia tau zinutes rasyt, kadangi as naujai uzsiregistraves. analizeanalize111@gmail.com (asmeninio nenoriu cia skelbt viesai).
Parasiau PM.
PM as cia gavau, bet as negaliu i ja atrasyt tau, nes naujai uzsiregistraves (nepakankamai zinuciu parases). I el.pasta kur virsuj nurodziau negavau nieko.
User avatar
Phect
Posts in topic: 13
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Analize wrote: 02 Jan 2020, 16:28
The_Red_Army wrote: 02 Jan 2020, 16:23
Analize wrote: 02 Jan 2020, 15:55

Jeigu gali parasyk man i el.pasta, nes neleidzia tau zinutes rasyt, kadangi as naujai uzsiregistraves. analizeanalize111@gmail.com (asmeninio nenoriu cia skelbt viesai).
Parasiau PM.
PM as cia gavau, bet as negaliu i ja atrasyt tau, nes naujai uzsiregistraves (nepakankamai zinuciu parases). I el.pasta kur virsuj nurodziau negavau nieko.
Pakeičiau Tavo statusą į registruotą narį. Dabar neturėtų būti problemų su PM.
User avatar
Keturlapis_Dobilas
Posts in topic: 2
Posts: 2092
Joined: 17 Dec 2018, 00:28

pauleska wrote: 01 Jan 2020, 22:19 Jei kas nors tingi žiūrėti į nevykėlius Arsenal-MU, šiuo metu vyksta pasaulio smiginio čempo finalas, kuriame žiauriai įdomi van Gerweno ir Peter Wright kova. Po 5 setų 3:2 pirmauja pastarasis
Žiūrėjau ir labai džiaugiuos už Wrighta, kad laimėjo žmogus po tiek finalų pralaimėtų.
User avatar
Phect
Posts in topic: 13
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Nesinori turėti dievukų (nes išlįs po to, kad kažkokioj metro stoty serijinis byrkos tampytojas buvo), BET nu neįmanoma jo nemėgt.

falci
Posts in topic: 4
Posts: 414
Joined: 04 Aug 2018, 12:31

Domiuosi šiek tiek transfermarkt veikimo modeliu ir turi jie Data Scout lokalius, turi ir Lietuvoje. Gal kas nors pažįsta tą žmogų?
[mention]reyu[/mention] [mention]The_Red_Army[/mention] gal čia iš futbolo pasaulio kažkas?
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 38
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

falci wrote: 02 Apr 2020, 19:40 Domiuosi šiek tiek transfermarkt veikimo modeliu ir turi jie Data Scout lokalius, turi ir Lietuvoje. Gal kas nors pažįsta tą žmogų?
reyu The_Red_Army gal čia iš futbolo pasaulio kažkas?
Nezinau nieko, paklausinesiu, kada prie progos.
Post Reply