Software/hardware klausimai

The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

@Furis jeigu gali, tai dar kazka placiau apie 8T ir gal sulyginima su artimiausiais konkurentais Mi 10t Pro ir pan. Ar as teisus 100%, kad del soft'o geriau visuomet Oneplus vietoj Xiaomi rinktis?

Kas liecia case'us, kai nesidomiu labai, tai girdejau tik Spigen is @Tommy ir dbrand dabar is taves, kaina kokybe siu geriausia?

Lipduku ant ekrano jau senokai nelipdot, kaip suprantu? Man tik keista, kad Oneplus 8t nenurodo, koki tiksliai Corning Gorilla Glass turi, bet turetu buti tas pats kaip 8 t.y. Gorilla glass 5.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

The_Red_Army wrote: 15 Oct 2020, 20:11 @Furis jeigu gali, tai dar kazka placiau apie 8T ir gal sulyginima su artimiausiais konkurentais Mi 10t Pro ir pan. Ar as teisus 100%, kad del soft'o geriau visuomet Oneplus vietoj Xiaomi rinktis?
Aš apie Huawei ir Xiaomi žinau tiek, kiek apie dabartinę AC Milan sudėtį.

Siūlau visada klausyti ne mano ar kito forumiečio nuomonės, Marques Brownlee:

User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Spigen jau ant antro telefono naudoju, tai paskutinį kartą pirkdamas net nežiūrėjau į kitus gamintojus, nes už kelioliką eurų gauni nuostabų daiktą.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 18
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Ryšium su tuo, kad manasis senas geras OP3 eidamas savo penktus metus po biški tampa du kart per dieną kraunamu telefonu, pradėjau žvalgytis pamainos. Pagrindiniai kriterijai - kompaktiškas dydis, nelenktas ekranas, geri specsai, gera kamera, neužbloatintas UI, ausinių lizdas, greitas krovimas. Žinau, kad šansų gauti viską viename telefone nėra, bet norėtųsi jų kuo daugiau. Tai dabar linkstu labiausiai prie Google Pixel 5, arba 4a 5G ar netgi 4a.

Mažai šansų, bet gal kas turi patirties perkant iš Google store DE/UK ir siunčiantis per tarpininkus? Lyg ir teko girdėti, kad Google tokių tarpininkų adresus turi blackliste, tai turbūt tada kas blogiausia gali nutikti, jog pinigai būtų įšaldyti keletą savaičių? Kitos parduotuvės ne variantas, nes pavyzdžiui amazon.de Google Pixel 5 kaina 800 EUR, kai Google Store 613.

Dar kitas klausimas, gal kas yra bandę po 10+ metų Androide pereiti prie Apple, kokios patirtys? iPhone 12 kaip ir nemažai mano kriterijų atitinka, bet nežinau ar galėčiau prisiversti pereiti į tamsiąją pusę.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kurį laiką podcastams klausyti naudojau PocketCasts - labai puikus, pigus, viskas su juo gerai. Bet paprotino mane draugai, kad podcastus jau šimtą metų klauso per Spotify. Galvoju kam mokėt už du, jei Spotify daro tą patį.

Bet iki šiol nesuprantu, ar čia tokia mega platforma stokoja funkcionalumų, ar kame reikalas. Pvz Spotify mobile appse susiradęs podcastą galiu spustelt + mygtuką ir podcastas atsiranda Your Library -> Your Episodes. Viskas puiku, patogu. Tik kaip tuos pačius dalykus atrasti Spotify desktop appse? Nėra jokios Your Library sekcijos, o kartu ir neišeina atrast epizodų, kuriuos pasižymėjai telefone. :confusion-scratchheadblue:

Ar Spotify ir toliau lieka niekiniu reikalu podcastams?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Numečiau Spotify kaip podcastų appsą po to kai pamačiau, jog neina užsimesti custom speed, tik tuos predefined.

Beje, gal kas domėjotės kaip tuomet būtų su last.fm scrobble'ais klausant podcastus?
pauleska
Posts in topic: 6
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

o PodBean kuo blogai?
pauleska
Posts in topic: 6
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Pribrendo laikas keisti savo senučiuką Huawei P20 Pro. Po pažiūrėjimo į darbo galimų telefonų brangiausių variantų sąrašą radau tokius:

Samsung Galaxy S20 Ultra (gal kiek per brangu)
Samsung Galaxy S20+
Oneplus 8 Pro
Xiaomi Mi 10 arba Mi10T Pro

Gal kas padės išsirinkti? Mažai ką išmanau apie visokius procesorius ir geriausias programines įrangas :confusion-scratchheadblue:

Reikia geriausios kameros ir talpiausios baterijos. Iš esmės du svarbiausi dalykai. Dar patinka, kad Samsunguose dedasi papildoma atminties kortelė.

EDIT: paskaičiau praėjusiame puslapyje, kaip Oneplus išgyrėte, tai lyg ir linkstu prie to Oneplus 8 Pro Bet gal kas nors ką nors vis tiek pakomentuos, patars?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Oneplus 8 Pro:
Talpi baterija ✓
Geriausia kamera ✗

Dar Google Pixel 5 pažiūrėk. Ten kamera viena geriausių, o batarkė irgi talpi.
pauleska
Posts in topic: 6
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Tommy wrote: 18 Jan 2021, 14:56 Oneplus 8 Pro:
Talpi baterija ✓
Geriausia kamera ✗

Dar Google Pixel 5 pažiūrėk. Ten kamera viena geriausių, o batarkė irgi talpi.
Neturiu galimyės tokiam pasirinkimui. O kiek ta kamera ne geriausia? Seniau viskas buvo aišku megapikseliais, o dabar balaganas :D Kokių funkcijų gal neturi Oneplus kamera?
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

pauleska wrote: 18 Jan 2021, 15:23
Tommy wrote: 18 Jan 2021, 14:56 Oneplus 8 Pro:
Talpi baterija ✓
Geriausia kamera ✗

Dar Google Pixel 5 pažiūrėk. Ten kamera viena geriausių, o batarkė irgi talpi.
Neturiu galimyės tokiam pasirinkimui. O kiek ta kamera ne geriausia? Seniau viskas buvo aišku megapikseliais, o dabar balaganas :D Kokių funkcijų gal neturi Oneplus kamera?
Tada Pixel 4a.

Dėl Oneplus, tai jau dabar tiksliai nepasakysiu, bet kai vasarą pirkau telefoną, rinkausi Oneplus 7t vien dėl to, jog 8 Pro buvo daug brangesnis, bet ta papildoma kaina nebuvo labai verta savęs. Šiuo metu savo 7t naudoju su GCam, tai visai neblogai fotografuoja (užtat blogai filmuoja), bet aš nesu pasinešęs fotografijos srity, tai atitinkamai nesu išrankus. Užtat ne kartą mačiau kaip į tai labiau į pasigilinantys žmones ne kartą kritikavo OP kameras, pvz.:
https://www.reddit.com/r/Android/commen ... _reviews/
Dar pamenu buvo išgąsdinę tai, jog OP 8 serija turi green tint problemą, nors per 9 mėnesius gal ji update'ais jau išspręsta, bet siūlyčiau irgi pasidomėti.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 4
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Ką bokalo ekspertai apie S20 FE mano?
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

pntmstr wrote: 19 Jan 2021, 10:25 Ką bokalo ekspertai apie S20 FE mano?
Marques Brownlee jį pavadino geriausiu overall metų telefonu, tai šį tą pasako. Nuo 20:50:

User avatar
yodawg
Posts in topic: 18
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

MKBHD yra influenceris, darantis itin gražius video, bet kaip revieweris - labai silpnas, don't @ me.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 32
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Patarimas forumo kolegoms - neklausykit tų, kurie komentuoja temas, kurių nesupranta. :arrow_down:
yodawg wrote: 19 Jan 2021, 12:32 MKBHD yra influenceris, darantis itin gražius video, bet kaip revieweris - labai silpnas, don't @ me.
User avatar
yodawg
Posts in topic: 18
Posts: 691
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Furis wrote: 19 Jan 2021, 12:47 Patarimas forumo kolegoms - neklausykit tų, kurie komentuoja temas, kurių nesupranta. :arrow_down:
yodawg wrote: 19 Jan 2021, 12:32 MKBHD yra influenceris, darantis itin gražius video, bet kaip revieweris - labai silpnas, don't @ me.
Leiskit man heitint, ok? O dėl S20FE tai neprieštarauju, pats Samsungas pasistatė save į tokią vietą, kad dabar nematyčiau tikslo pirkt S21, esant S20FE.
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

yodawg wrote: 19 Jan 2021, 12:32 MKBHD yra influenceris, darantis itin gražius video, bet kaip revieweris - labai silpnas, don't @ me.
Aš tam pritarčiau. MKBHD kaip reviewerį visada pasižiūriu, nes viskas labai kokybiškai nufilmuota, bet galutinės nuomonės iš jo niekad nesusidarau.

Tam yra rimtesnių reviewerių, kaip kad TechTablets:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 32
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

pntmstr wrote: 19 Jan 2021, 10:25 Ką bokalo ekspertai apie S20 FE mano?
As sita pati norejau pamineti, kai domejausi per kimovil ir skaiciau apie pros in cons, tai S20 FE ir 10t Pro atrodo geriausi telefonai pagal kaina ir kokybe. Samsung geresne kamera ir medziagos, o Xiaomi greitesnis ir su talpesne baterija.

Kaip Samsung'o soft'as atrodo paskutiniu metu? Senais laikais, tai mane labai nervindavo, dabar gal jau visu soft'as daugiau maziau panasus :?:
User avatar
Tommy
Site Admin
Posts in topic: 25
Posts: 2290
Joined: 03 Aug 2018, 15:19
Location: Vilnius

Beje, S20 FE kaip suprantu geriausia vadinama ta globali versija, kur eina su Snapdragonu, o kaip su europietiška Exynos versija? Po S9 nenorėjau prie Samsungo grįžti vien dėl šito reikalo, nes lagas nė 2 metų neturinčiam flagmanui nėra normalu.
ramzis
Posts in topic: 1
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

O kas nors esat keitę bateriją savo 2-3 metų senumo telefonui? Ar nelabai rinkoje yra tokia paslauga?

Drožiu virš pustrečių metų One Plus 6, tai kol kas tik susitraukus baterija verčia galvot apie atsinaujinimą.
Post Reply