Vilniaus "Rytas"

Post Reply
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Ne joks Lietuvos Rytas, o tiesiog Rytas. Tema reikalinga, buvo ir sename forume. Man kaip kauniečiui turėtų būti biški gėda sukurti šitą temą, bet kas kitas sukurs jei ne aš? Palaikau visas Lietuvos komandas Europoje ir tikiu, kad Rytas kažkada įžengs į Eurolygą bent sezonui, nes duomenys(arena-10000 vietų, biudžetas šioks bei toks)tam yra ir tai tikrai nepakenktų Lietuvos klubiniam krepšiniui. Parodyta ištikimybė buvo kažkada.

Šiandien, jau labai greitai prasidės EuroCupo šio sezono varžybos, kurioje Rytas yra grupėje su Unics, Malaga, Skyliners, Fiat Multipla bei Mornaru iš Serbijos. Reik tikėtis geriausi, o gi patekimo į Eurolygą, bet kaip ir kiekvieną sezoną vilniečiai turėtų mane nuvilt. Šiandien 19:00 vs Malagos Unicaja. Tai tiek.

Dar kartą. Kaip iš Kauno žmogus, tai labai atsiprašau :violence-smack:
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Ir laimėjo +8 kiek netikėtai. Kairys, Bendžius gerai sužaidė. Reikalinga pergalė gerai pradėt Europos sezoną.
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Kairys su Echodu buvo bejėgiai prieš Unicajos Lesssortą su Shermadiniu. Gerai, kad amerikonai savo fizine jėga kažkiek padėjo atstovėt. Verkiant Rytui reikia stipraus aukšto dar vieno. Jeigu pirmoj pusėj Rytas nepataikė ne kartą patogių metimų, tai antram Unicaja panašiai, plius puolime neblogai įsijungė tie patys Seeley su Suttonu, momentais savo individualumu gimdę svarbius tašus. Smagu ir tai, kad Adomaitis yra motyvavęs/privertęs visus kietai grumtis, eit į kontaktą dėl kone kiekvieno kamuolio. Puikiai tai matosi reboundų grafoj (laimėta 32-23). Pergalė labai svarbi, nes Unicaja žais tikrai geriau. Man šiandien Rytas atrodė labiau susižaidus komanda, nei ispanai. Pasikartosiu, labai reikia aukšto, norint Europoj tikrai eit toliau
User avatar
Centron
Posts in topic: 2
Posts: 205
Joined: 04 Aug 2018, 11:43

pauleska wrote: 02 Oct 2018, 21:16 Smagu ir tai, kad Adomaitis yra motyvavęs/privertęs visus kietai grumtis, eit į kontaktą dėl kone kiekvieno kamuolio. Puikiai tai matosi reboundų grafoj (laimėta 32-23). Pergalė labai svarbi, nes Unicaja žais tikrai geriau. Man šiandien Rytas atrodė labiau susižaidus komanda, nei ispanai. Pasikartosiu, labai reikia aukšto, norint Europoj tikrai eit toliau
Aš sakyčiau, kad lentą ant popieriaus Rytas laimėjo ne kiek dėl aršios kovos, o dėl greito savo žaidimo stiliaus, dėl kurio Unicaja paaukojo savo off reboundingą tam, jog spėtų į gynybą sugrįžt. Čia turbūt vienas iš pražiūrimų greito žaidimo pliusų - ne tik leidžia išmesti daugiau metimų ar iš žaidimo išjungt lėtus centrus, bet ir verčia varžovus rinktis tarp transition defense ir off reboundingo.

Šiaip imponuoja man Ryto žaidimo stilius šiemet, daug labiau nei to paties Žalgirio. Ir net ta centro pozicija su stebėtinai neblogai žaidžiančiu Kairiu IMO yra geresnė nei pernai su lėtų apsukų graiku. :think:
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Centron wrote: 02 Oct 2018, 21:58 Šiaip imponuoja man Ryto žaidimo stilius šiemet, daug labiau nei to paties Žalgirio. Ir net ta centro pozicija su stebėtinai neblogai žaidžiančiu Kairiu IMO yra geresnė nei pernai su lėtų apsukų graiku. :think:
Ryto bègimas ir man patinka. Bet to nebūtų pakakę, jei ne geras Suttono ir Seeley žaidimas puolime antroj pusėj. Momentais ir prieš Unicajos aukśtus atstovėjo. Bet kitose rungtynėse gali neatstovèt, todėl to galingesnio centro norisi. Galingesnis nebūtinai reiśkia lėtas
User avatar
Centron
Posts in topic: 2
Posts: 205
Joined: 04 Aug 2018, 11:43

pauleska wrote: 02 Oct 2018, 22:25
Bet kitose rungtynėse gali neatstovèt, todėl to galingesnio centro norisi. Galingesnis nebūtinai reiśkia lėtas
Tai jo, čia pritariu 100%, nes tas pats Lessort šiandien Echodą momentais labai stipriai ownino. Davies su Ryto centrais irgi turėtų negerų dalykų padaryt savaitgalį. Tik tiek, kad spalio pradžioj jau gana sunku tokį rast. Šiaip Patric Young laisvas, tiktų pagal profilį, bet po labai sunkių traumų jis.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 1
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

Kairys stipriai nustebino, o Bendžius gyvybės ženklus rodo jau nuo paskutinio lango :handgestures-thumbup: . Pirmi ženklai pozityvūs, bet kol kas sunkiai tikisi, kad su tokiu bagažu pavyks ilgai ir sėkmingai važiuot
User avatar
ValeTH
Posts in topic: 3
Posts: 139
Joined: 08 Aug 2018, 19:25

Pasipildė Rytas Manny Harrisu tokiu, kuris kažkada žaidė NBA už Cavs ir praeitą sezoną ČL su čempionais AEK rinko po 17.1 taško. Puikus pasistiprinimas į SG sakyčiau.
Matas
Posts in topic: 1
Posts: 53
Joined: 10 Aug 2018, 14:30

ValeTH wrote: 09 Oct 2018, 21:09 Pasipildė Rytas Manny Harrisu tokiu, kuris kažkada žaidė NBA už Cavs ir praeitą sezoną ČL su čempionais AEK rinko po 17.1 taško. Puikus pasistiprinimas į SG sakyčiau.
Čia iš tų atvejų, kai ant popieriaus atrodo labai geras, bet dėl žaidimo stiliaus labai nemažai klausimų iškyla. Aišku, kol kas su legionieriais labai neblogai pataikyta, tai gal ir šitą Adomaitis mokės išnaudot
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

24sek.lt labai geras straipsnis apie jį - paskaitykit
User avatar
Ezzy
Posts in topic: 1
Posts: 510
Joined: 04 Aug 2018, 11:36
Location: Kaunas

ten dar ir gerų straipsnių būna? :confusion-scratchheadblue:
pauleska
Posts in topic: 4
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Ezzy wrote: 10 Oct 2018, 14:32 ten dar ir gerų straipsnių būna? :confusion-scratchheadblue:
Nori pasakyt, kad nebūna?
User avatar
MCFC
Posts in topic: 1
Posts: 313
Joined: 06 May 2021, 03:16

Nelabai pamenu, kada paskutini karta Rytas LKLe butu praloses 3 kartus is eiles.
User avatar
QwR
Posts in topic: 1
Posts: 1576
Joined: 07 Aug 2018, 20:49

MCFC wrote: 22 Oct 2022, 23:43 Nelabai pamenu, kada paskutini karta Rytas LKLe butu praloses 3 kartus is eiles.
Sekančios su BC Wolves, o dar kitos - Žalgiris. Tai visai įmanoma, kad penkios iš eilės bus.
Balompie
Posts in topic: 1
Posts: 838
Joined: 14 Aug 2018, 09:32
Location: Kaunas

QwR wrote: 23 Oct 2022, 09:11
MCFC wrote: 22 Oct 2022, 23:43 Nelabai pamenu, kada paskutini karta Rytas LKLe butu praloses 3 kartus is eiles.
Sekančios su BC Wolves, o dar kitos - Žalgiris. Tai visai įmanoma, kad penkios iš eilės bus.
Kartu su Europa jau 5 rungtynių iš eilės serija :D
Post Reply