Kai bokalo egzpertai klysta

User avatar
Phect
Posts in topic: 3
Posts: 2888
Joined: 03 Aug 2018, 15:25
Location: Vilnius
Contact:

Harry Kane yra one season wonder. :handgestures-salute:
pauleska
Posts in topic: 1
Posts: 1009
Joined: 06 Aug 2018, 15:16

Kai širšės pirko Arlauskį, nuoširdžiai tikėjau, kad išsikovos jis pirmojo vietą ir užloš EPL'e
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 2
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

pauleska wrote: 08 Aug 2018, 19:54 Kai širšės pirko Arlauskį, nuoširdžiai tikėjau, kad išsikovos jis pirmojo vietą ir užloš EPL'e
turim nugalėtoją :lol: :lol:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 4
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Del Ulanovo Zalgiry klydau, biski didesne role vaidina nei prie geriausio scenarijaus galvojau, kad vaidins.
User avatar
Wat Wat
Posts in topic: 3
Posts: 1359
Joined: 05 Aug 2018, 21:57

The_Red_Army wrote: 09 Aug 2018, 05:50 Del Ulanovo Zalgiry klydau, biski didesne role vaidina nei prie geriausio scenarijaus galvojau, kad vaidins.
Paskutinįkart kai buvau stadione, nepastebėjau tokio Žalgirio sudėty
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 4
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Wat Wat wrote: 09 Aug 2018, 20:02
The_Red_Army wrote: 09 Aug 2018, 05:50 Del Ulanovo Zalgiry klydau, biski didesne role vaidina nei prie geriausio scenarijaus galvojau, kad vaidins.
Paskutinįkart kai buvau stadione, nepastebėjau tokio Žalgirio sudėty
tai mazu neklydau :think:
Regimantas
Posts in topic: 1
Posts: 4
Joined: 10 Aug 2018, 14:19

Zebediejus wrote: 08 Aug 2018, 13:51 Na, kad išpažintys, tai išpažintys...
Kažkada baisiai džiaugiausi, kai Barca nusipirko Riquelme ir Quaresmą. Pastarąjį laikiau super duper įsigijimu ir būsimu futbolo karaliumi bei būsima Barcos legenda (ką jis jaunystėje išdarinėdavo Camp Nou...)
Labai tikėjau Bojan Krkic ir Messi duetu; vis dar gailiuosi, kad Marc Bartra ir ypač Thiago Alcantara neįsiliejo į Barca pagrindines sudėtis.

Na, o vienas iš didžiausių mano feilų (nežinau, ar viešumoje jį išreiškiau) - tikėjau, kad darbštus ir religingas Kaka ilgam taps Real lyderiu, o Cristiano Ronaldo, blykstelėjęs Mančesteryje, palaipsniui ges Madride.
Quaresma man rodos daug kas laikė sekančiu dievuku, bet kažkas ten jam nesusiklijavo galvoj.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 4
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Furis wrote: 08 Aug 2018, 08:41Aš galiu pradėti istorija iš gūdžių laikų, kai Barca po eilės metų failinimo su atraminiais nusipirko Yaya. Meilė iš pirmo žvilgsnio, atrodė kad bus world-beateris, ir dėl to kai Guardiola į startą pradėjo leisti Busquetsą, paleidau vemalų seriją koks lievas futbolininkas yra Sergėjus. Neturi smūgio, fiziškai silpnesnis už Xavi, pasuoja tik tris metrus į priekį ir dažniausiai į šoną/atgal. Ką tas Guardiola čia sugalvojo, meskit lauk tą nevykėlį iš starto, rėkė tuometinis Furis. Rezultate gavosi taip, kad Yaya už Busquets geresnis buvo turbūt tik 13/14 sezone, kai EPL mušė 20 įvarčių, o Busquets savo ruožtu apturėjo jau kokius 5 world-class sezonus, jei ne daugiau.
Pamenu, kai 2011 gyvenau pusmeti BCN ir ejau i praktiskai visas rungtynes Camp Nou, tada buvo jau trecias Sergio sezonas FCB, mes ten zavejomies siaip kaip Busquets'as ispildo 6 numerio profili, nors klaideliu jis tada dar dare :whistle: Bet visuomet aplinkui sedintys vietiniai buvo hyper kritiski Sergio, budavo atpirkimo ozys ar buvo kaltas del ka tik ivykusios prastos situacijos ar ne :lol: Taip, kad tokiu Furiu buvo pilna Camp Nou stadione, BCN gatvese ir pan. :lol:
cosmodisk
Posts in topic: 1
Posts: 12
Joined: 10 Aug 2018, 19:14

Kai Relas nupirko Fernando Gago, buvau iš tų žmonių kurie galvojo, kad jis bus vienas komandos lyderių ir pasieks Redondo lygį...
Scientist
Posts in topic: 1
Posts: 914
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

Smagu girdėt, kad ne aš vienas čia su optimizmu dėl atraminio saugo prifail'inau - aš tai kažkada labai Mikelį gyniau ir jei gerai pamenu, tai net ne kartą. Kai nupirkom po pirmų kelių gerų mačų labai tikėjau ir rašiau, kad iš jo rimtas vidurio saugas gausis, ir kai Carlo pasamdėme galvojau, kad visgi padarys iš jo žmogų ir bent kokį DLP gerą nulipdys. Sename forume dėl šito net visai ilgą diskusiją turėję buvome, kur liaudis mane į protą atvest bandė :oops: :oops: :oops: :violence-smack: :violence-smack:
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 4
Posts: 4002
Joined: 04 Aug 2018, 17:33

Scientist wrote: 13 Aug 2018, 16:07 Smagu girdėt, kad ne aš vienas čia su optimizmu dėl atraminio saugo prifail'inau - aš tai kažkada labai Mikelį gyniau ir jei gerai pamenu, tai net ne kartą. Kai nupirkom po pirmų kelių gerų mačų labai tikėjau ir rašiau, kad iš jo rimtas vidurio saugas gausis, ir kai Carlo pasamdėme galvojau, kad visgi padarys iš jo žmogų ir bent kokį DLP gerą nulipdys. Sename forume dėl šito net visai ilgą diskusiją turėję buvome, kur liaudis mane į protą atvest bandė :oops: :oops: :oops: :violence-smack: :violence-smack:
Dar del Mourinho klydai :character-oldtimer:
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 2
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

Trys grubiausios klaidos. Buvo ir daugiau, bet šitos labiausiai įstrigo.

Pirmoji, tai Chelsio 11/12 pasirodymas CL. Po to, kai vos ne midseasone atleido Villas Boasą, sakiau, kad šakės. Net nesusipažinęs su Di Matteo futbolu iškart jį nurašiau. Opa, Chelsis CL čempionai po neįtikėtino finalo. :))

Antra, beveik identiška klaida, tai Leicesteris 17 (??) metais. Ranieri atleidimas midseasone ir Shakespearo bandymas. Irgi sakiau, kad ne. Leicesteris kris iš lygos ir nėr čia ką kalbėt, nes tokių atvejų, kaip Chelsio, kad vidury sezono pakeistas treneris kažką padarytų - vienetai. Vis gi klydau. :))

Trečia klaida, tai nenoriu net kalbėt. Torresas į Chelsi. Patys suprantat ko tikėjaus ir kaip garsiai rėkiau, kad čia bus labai gerai. Nebuvo.
User avatar
KritikosObjektas
Posts in topic: 1
Posts: 12
Joined: 08 Aug 2018, 23:29

Vaitele wrote: 16 Aug 2018, 12:37
Pirmoji, tai Chelsio 11/12 pasirodymas CL. Po to, kai vos ne midseasone atleido Villas Boasą, sakiau, kad šakės. Net nesusipažinęs su Di Matteo futbolu iškart jį nurašiau. Opa, Chelsis CL čempionai po neįtikėtino finalo. :))
Čia ne tavo klaida, čia stebuklas
User avatar
Vaitele
Posts in topic: 2
Posts: 43
Joined: 11 Aug 2018, 23:48

KritikosObjektas wrote: 16 Aug 2018, 21:10
Vaitele wrote: 16 Aug 2018, 12:37
Pirmoji, tai Chelsio 11/12 pasirodymas CL. Po to, kai vos ne midseasone atleido Villas Boasą, sakiau, kad šakės. Net nesusipažinęs su Di Matteo futbolu iškart jį nurašiau. Opa, Chelsis CL čempionai po neįtikėtino finalo. :))
Čia ne tavo klaida, čia stebuklas
Nedrįsčiau autobuso vadint stebuklu :D
User avatar
KepenuBaseinas
Posts in topic: 1
Posts: 192
Joined: 08 Aug 2018, 19:43
Location: Klaipėda

Mano didziausia klaida - 2005 CL finalas, po pirmo kelinio galvojau bus labai labai blogai Liverpool'iui. O kalbant apie zaidejus- 2015 metai, Milner pasiraso kontrakta su Liverpool ir masciau tada, kad sito mums nereikia, letas senstantis arklys.BET dabar...geda.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 3
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nors čia ir nebuvo didelės klaidos, bet neradau tinkamesnės temos. Youtube vakar priminė apie legendinį Barcelona 2:2 Chelsea, kur Nevillas tiesioginiame eteryje nuleido po Torreso įvarčio.

ČL pusfinalis, Barca su savo auksiniu Busquets-Xavi-Iniesta midfieldu, priekyje Messi, šone Alexis, o kitoje pusėje veikėjas pavadinimu Isaac Cuenca. Iki šiol nesuprantu, kaip jis sugebėjo gauti startą tokiame mače, bet šiam fraud'ui tenka paploti už tokį pasiekimą. Pažiūrėjau ką jis dabar veikia, tai jam 27 metai, apturėjo 3 mačus Ajaxe, sezoną Deportivo, sezoną Turkijoje, tada nuvarė į Izraelį ir dabar atrodo priklauso Ispanijos kažkelintos lygos klubui Reus (yep), tik negali ten žaisti. Wiki ir Whoscored jau nebeupdatina info apie jį. Tokia vat spalvinga karjera.
User avatar
velnes
chaliavčikas galimai prie komunizmo
Posts in topic: 3
Posts: 2094
Joined: 03 Aug 2018, 17:00

Šitas ČL susitikimas ypatingas dar ir tuo, kad Ironijus pralaimėjo lažybas ir gavo metų baną, kurio nesilaikė ir jau vasarą replyino į girto strikerio rantus apie tiki taką.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 3
Posts: 4178
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Einant gandams kad Inter nori atsikratyti Radja, turiu nukelt kepurę. Juokiausi iš Martinezo kad jo nepaėmė, keistas atrodė Romos pardavimas, dabar jau viską suprantu.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 2
Posts: 487
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

:arrow_up:

Irgi pasimoviau ant šito, nors klausimas ar reikėjo visai nesivežt į čempionatą turbūt vis dar galėtų likt atviru. Kudos [mention]Centron[/mention], kuris iš karto bandė mum parodyt kunigą ant cukraus kalno
User avatar
hippo
Posts in topic: 4
Posts: 4271
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

Didžiuojuosi savim, kad tada nesijuokiau iš Martinezo, nors pagunda buvo, vien todėl, kad tai Martinezas.
Post Reply