[Spurs] Premier League 23/24

Post Reply
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Važiuojam. Startas sekmadienį 16:00 išvykoje vs Brentford.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Labai laukiu sezono starto, pagaliau normalus rebuildas. Po Mourinho ir Conte demotyvacijų tai labai smagu tiek matyt Ange futbolą, tiek jo klausytis konferencijose. No bullshit, sako kaip yra.

Įdomu kaip pasikeis Son rolė komandoje. Neretai būdavo keičiamas varžybų pabaigose, nes su savo work rate tiesiog pridusdavo, bet dabar po traumos + patapo kapitonu, tai gal pradės biški taupyt save?

Nuojauta sako, kad Vicario, Bissouma ir Udogie apturės puikius sezonus.
Romarijas
Posts in topic: 6
Posts: 818
Joined: 10 Aug 2018, 11:18

Visada žavi Furio nuoširdus optimizmas prieš kiekvieną sezoną. :madridista:
Žaidimas ir rezultatai toli gražu ne visada pateisina lūkesčius, nu bet vistiek. ;)

Atsirišta nuo Kane fiziškai, bet tai o kas toliau. Ar rizikuosit su Richarlison atakos smaigaly, kuris gali iššauti, bet kad kažkaip stabilumo iš jo viso sezono metu nesitiki kad gausit.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Bet Kane irgi nepakeisi. Nes jei bandysi, tai bus failas. Tai aš už tai, kad ne Richarlison jo golus kompensuot bandytų, o visa komanda kartu
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

:madridista: :madridista: :madridista:

Mano treneris!
Asked if he now has a £100 million hole burning in his pocket: "Money burning in my pocket? I don't have any money burning in my pocket. My wife does a good job of making sure it doesn't go there. That's harsh on my wife.... she deserves it. To spend it I mean, I'm getting myself into a hole here!"

On the kind of players he wants to bring in to his teams: "The reality is there are so many good footballers out there and sometimes the difference between them is very, very small in terms of what they can bring, but I need to picture them in my team. Do they have the characteristics that I'll need for them to play the kind of football I want?"

On shopping around for a number 9 this summer: "I've opened up a real Pandora's box here [with the shopping analogies] because I've got no idea! You say Gucci and I've got no idea what you're talking about. Again I'll bring my wife into it. She tells me those kind of things are one-offs and usually you get a fake replica if you're trying to get the same one...so we're not going to be out there tomorrow looking for a number nine to replace Harry. That's not the strategy that's already in place. What we're looking to do is make sure we have a stronger team, a stronger squad to play the football we want and develop over the next period of time."

On his friends coming to his first match as a PL manager: "I've got a few friends coming to the match. It's fair to say I've been inundated for tickets but it's great because they've been along for the journey. We all had those dreams and we're all living it together because for me they're just part of it as well because I wouldn't be sitting here today without them.

"...They're all going to be here and for the first time in I reckon 20 years I've had to pull out of our fantasy Premier League group as well which I'm gutted about and if they try to grill me for information they're getting nothing out of me...I don't need to play now because I am a Premier League manager. There you go, it's not a fantasy any more!"
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 7
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51




Starte tikėjaus Dier, o jo net ant suolo nėra. Gal tikrai paskutinės dienos klube?

Come on Your Spurs!!
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Jei ne Micky VDV (pratinkitės, kolegos), tai būtų buvęs Davies. Įdomu Dier traumuotas ar tikrai out
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Udogie, Micky VDV, Maddison - labai geri debiutai. Bissouma monctriškai. Užtat front3 labai šūdinai.
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Nu Ange kuklumu neapkaltinsi :D Sarr vietoj Skipp, Porro vietoj Emerson. Man atrodo kad Porro vs United yra savižudiška, bet gerai tai, kad treneris ant pirmos kojos nori lošt prieš bet ką.

User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Gal kas puolėjų gali paskolint? Son-Richarlison-Kulusevski pusantro mačo atrodo kaip gariūnų puolėjai
User avatar
Gunner
Posts in topic: 2
Posts: 632
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

Furis wrote: 19 Aug 2023, 20:22 Gal kas puolėjų gali paskolint? Son-Richarlison-Kulusevski pusantro mačo atrodo kaip gariūnų puolėjai
gali baloguna uz 60m pirkti
User avatar
yodawg
Posts in topic: 3
Posts: 696
Joined: 15 Sep 2018, 15:41

Ar jūs šiukšlinių neturit tam savo naujam stadione?
User avatar
Gunner
Posts in topic: 2
Posts: 632
Joined: 05 Aug 2018, 10:05

yodawg wrote: 19 Aug 2023, 21:10 Ar jūs šiukšlinių neturit tam savo naujam stadione?
turi, MU
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kaip lengva futbolą vėl pamilt :madridista:

Pirmą mačą Bissouma, Udogie, Maddison buvo puikūs. Šiandien vėl Bissouma su Udogie, prie jų jau jaunėlis Sarr prisijungė. Šiandien visa gynyba solidžiai, įskaitant ir Porro ir Vicario.

Sunku patikėt kaip greit žaidėjai perpranta puolimu paremtą futbolą, Conte visgi tikrai buvo didysis demotyvatorius. Tik puolimo trejeto neina išjudint, visi trys atrodo akmeninėm kojom ir du mačus be golų. Tai short term viskas ok, bet vėliau jau saugai ir gynėjai golų neprispardys.

Big Ange!
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Po šito pradėjau rėkt, o po to atėjo mintis, kad United tikrai lygins kai tokio neįmuša

https://x.com/spursofficial/status/1693 ... 30222?s=46
ramzis
Posts in topic: 3
Posts: 1973
Joined: 05 Aug 2018, 00:21

Furis wrote: 19 Aug 2023, 21:32Šiandien visa gynyba solidžiai
pabūsiu party pooperis - tiek šansų leidžianti sukurti gynyba, prasileidusi 4 didelius šansus ir kažkas apie 2 xG, nėra solidi
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

ramzis wrote: 21 Aug 2023, 12:40
Furis wrote: 19 Aug 2023, 21:32Šiandien visa gynyba solidžiai
pabūsiu party pooperis - tiek šansų leidžianti sukurti gynyba, prasileidusi 4 didelius šansus ir kažkas apie 2 xG, nėra solidi
Akies testas man rodė ką kitą. Mano nuomonę apie xG žinai, nemėgstu kai šitas statsas yra pagrindinis kažkieno kriterijus. Nes tada po mačo įsijungęs ant sofos galėčiau pagalvot, kad United buvo čiut vertesni pergalės nei Spurs.

Big Ange irgi sakė, kad reikėjo gynybos jaunuolius apramint, kad nustotų atsikirtinėt ir duot United šansus ant lėkštutės. Tai sakykim solidžiai buvo pagal Spurs standartus.
User avatar
reyu
mes que un club
Posts in topic: 7
Posts: 1955
Joined: 06 Aug 2018, 08:17

Furis wrote: 21 Aug 2023, 13:14 Akies testas man rodė ką kitą.
Mano akies testas rodė, kad tas koplytstulpis iš Olandijos plaukiojo ir United turėjo mirtinų progų, bet gal čia priklauso pro kokio alaus skardinę žiūrime.
User avatar
AlasPacino
Posts in topic: 7
Posts: 199
Joined: 25 Aug 2018, 12:51

reyu wrote: 21 Aug 2023, 13:30
Furis wrote: 21 Aug 2023, 13:14 Akies testas man rodė ką kitą.
Mano akies testas rodė, kad tas koplytstulpis iš Olandijos plaukiojo ir United turėjo mirtinų progų, bet gal čia priklauso pro kokio alaus skardinę žiūrime.
Yep, man irgi kol kas jis atrodo kiek pasimetęs ir labai keista matyt, kad įvairiuose forumuose jį ten kelia į padanges, still reikia adaptuotis ir manau lubos jo aukštos, nes sudėtas tvirtai ko reikia šiai lygai, o ir greičio turi pagal savo gabaritus daugiau nei užtektinai. Šiaip šių metų Tottenhamas toks bus, kontroliuos daug, muš tikėkimės irgi, o šiuose rungtynėse buvo mano nuomone 1 iš 5 sausų rungtynių sezone 😃
User avatar
Furis
Site Admin
Posts in topic: 151
Posts: 4206
Joined: 03 Aug 2018, 15:03

Kol kas viskas labai asimetriškai, bet padeda suprast kur kas randasi naujam žaidime

Image
Post Reply