Replies: 181
Views: 79859

Lietuvos Vyrų Krepšinio Rinktinė

Keturlapis_Dobilas wrote: 05 Jul 2021, 12:39
pntmstr wrote: 05 Jul 2021, 12:22 Aš Indijanos Peisers rungtynių nežiūriu, bet kaip Sabonis ką nors užpostina NBA? Prieš aktyvesnę gynybą, 3-4 kėliny net patogioj pozicijoj kamuolio priėmęs nebuvo
Sabonis yra šiek tiek fake stats guy, švelniai tariant. Na, aišku, aikštelės matymas pas ji puikus, rezultatyvius perdavimus moka puikiai dalint, kaip ir poste sužaist, pražangas provokuot ar greitajame puolime. Bet iš esmės nėra ten jokio stebuklo iš jo. Jau įtariu, kad ir NBA didesnė aikštelė jam daug palankesnė, nei FIBA aikštelė. Gynyboje irgi gan silpnas jis, nepaisant to, kad vakar kelis kart prieš Dončic apsigynė.

Mano akimis, Sabonis yra šiek tiek overrated dėl to, kad čia gi All-Staras...
12 pts, 8 reb, 64% FG per 27 minutes, kai yra grūdamas po krepšiu su JV, kur ir taip aišku, kad jiems abiems yra per ankšta FIBA krepšinyje. 2x All star krepšininkas, savo komandos lyderis, ko niekada gyvenime nesame turėję, o sakai, kad iš jo nėra jokio stebūklo.

Giannis 2019 irgi neužlošė Pasaulio čempionate, bet tai nereiškia kad jis yra fake stats guy.
04 Jul 2021, 21:43

Buvo kalbama, kad Luka mus baus sumesdamas 30 taškų arba baus kurdamas progas kitiems ir kai reikia pasirinkt mažesnę blogybę iš dviejų, Luka serviruoja 31/11/13. KOSMOSAS