Replies: 160
Views: 21605

[LFC] Premier League 2021/22

Dipsiukas wrote: 24 May 2022, 08:24 LOL

LOL, nes įjungęs smegenis suprastum, kad situacija logiška, kai yra bent 1% tikimybė, jog nugalėtojas paskutiniam ture gali keistis.
by KOP
23 May 2022, 09:50

Pykstu ant Gerrardo ne todėl, kad pralaimėjo, bet todėl, kad suteikė tuščią viltį :madridista:
by KOP
22 May 2022, 19:02

Jei kažkokiu mistiniu būdu viskas taip ir pasibaigtų, kažin ar kada atsigaučiau.
by KOP
11 May 2022, 00:34

Bet kokį bandymą džiaugtis šiandienos pergale temdo Fabinho trauma. Panašu į hamstringa, tai jei būsim laimės kūdikiai, ant ČL gal sugrįš. :roll:
by KOP
07 May 2022, 23:49

Kaip vienas MU fanas internetuose pasakė - jei Liverpool laimės quadruple, tuomet niekada nelaimės treble. Never say never :hand:

Spursai sužaidė Contiškai. Neprikiši.
by KOP
24 Apr 2022, 20:43

Origi yra cheat code. Absoliutus legenda.
by KOP
24 Apr 2022, 19:29

Jau buvau pamiršęs koks šūdų maišas yra Richalison :lol: Nabagai laiką tempia nuo 15 minutės. Oh, galvojau bus gaila šitą brolį invalidą prarast, bet privertė persigalvoti :madridista:
by KOP
20 Apr 2022, 00:12

Dabar šiek tiek juokinga, jog buvo manyta, kad šitas kratinys gali pridaryt problemų. Po 2:0 atrodė, kad vyrai įjungė laisvą šaibą, bet net ir, tai nesutrukdė mušt 4.

Thiago perdavimai yra kažkas tokio, Salah nulaužė kodą, o Mane juda kaip senais gerais laikais.
by KOP
19 Apr 2022, 22:54

Aš šiaip prietaringas žmogus ir nerėkiu dalykų, kol rungtynės nesibaigė, bet šiandien žaidžia 5b prieš 11c.

Antras įvartis visiškas seksas, jo vieta Louvre.
by KOP
10 Apr 2022, 22:18

Žinant, jog pirmam buvom taip aplošti, jog atrodė, kad dvi skirtingų lygių komandos žaidžia, rezultatas all good. -1 pts,. ir nervų karas juda toliau. I like it :handgestures-thumbup:
by KOP
27 Mar 2022, 19:25

Pasirodo kampinius kalam be konkurencijos. Šiek tiek nustebino, nes lyg ir buvo momentas, kai įvarčio po kampinio nemušėm kokius porą mėnesių.

by KOP
13 Mar 2022, 21:32

Matipas aplamai turbūt apturi geriausią sezoną už mus. Rotacija su Konate čia labai padėjo. :handgestures-thumbup:
by KOP
20 Feb 2022, 15:45

Nespalvotas wrote: 20 Feb 2022, 13:45 Tik kad tvarkaraštis Liverpoolio atrodo sunkesnis negu Mančesterio žydrosios komandos.
Yap, odds vis tiek dar stipriai Sičio pusėje turėtų būti, bet smagu, kad grįžo intriga.
by KOP
19 Feb 2022, 19:24

Phect wrote: 19 Feb 2022, 19:19
KOP wrote: 19 Feb 2022, 19:17 Prabanga yra laikyti Oxlade ir Keita komandoje vienu metu. Būčiau nustebęs jei abu čia bus ir kitą sezoną. Kvepėjo svilėsiu, bet džiugina, nes visą vasarį nerodydami gero futbolo, imam rezultatus.
Erm? Keita, Thiago ir Fabinho yra geriausias midfield 3, kokį šitoje komandoje įmanoma išstatyti.
Bet nepamirškim fakto, kad abu yra popieriniai ir stabilumas artimas nuliui. Anyway, negaliu nepritart, kad prie geros dienos Keita yra monctras. Čia gal labiau norėjau pasakyt, kad Ox'ui laikas pakuotis į kokį West Ham'ą.

19 Dec 2021, 20:43

Paul Tierney užsuko tikrą futbolo pasiutpolkę. Robertsono raudona pelnyta lygiai tiek pat, kiek Anglijos pasididžiavimo, princo Harry Vaffle Kane pirmam kėliny. Visiškai jokių priekaištų vyrams, sužaista maksimaliai pagal esamas galimybes, su šiek tiek (daug) sėkmės ir Kane pagalba visų rungtynių metu, galėjom ir patempt.
by KOP
19 Dec 2021, 19:25

Kokio šūdo šiandien prirūkęs teisėjas ir visas VAR’as?

EDIT: Su tokiu viduriu, kokiu žaidžiame, už antrą kėlinio pusę komandai reikia ploti atsistojus.
by KOP
24 Oct 2021, 19:24

Liūdna diena visai Anglijos futbolo bendruomenei. Vyrai laidoja dar gyvą Olegą.

O šiaip, tai sėdžiu ir kaifuoju, šimtą! :violence-smack:
by KOP
03 Oct 2021, 20:44

hippo wrote: 03 Oct 2021, 20:07 Goal of the season?
So far.

Aš LFC ownerių vietoje kontraktą su Salah pratęsčiau kaip įmanoma greičiau, nes pinigai dideliais žingsniais kapsi į Salah pusę. :whistle:
Pirmas kėlinys buvo super prastas, bet po petraukos išbėgo visais kitas egiptietis ir tiek trūko, jog pats vienas būtų nusvėręs visas rungtynes. Gynyba ir toliau šlubuoja, antras grajus, kai neišlaikom rezultato.