[ASSE] Ligue 2 22/23

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

T-Wolves wrote: 13 Feb 2023, 09:37Tuo tarpu su Charbo situacija gali būti ir blogesnė. Aiškiai su keliu problema, specialiam įtvare ir su ramentais po rungtynių buvo. Būtų tragedija, jei iškristų ilgesniam laikui, kas visiškai realiai atrodo.
Affected on Saturday, 𝗚𝗮𝗲̈𝘁𝗮𝗻 𝗖𝗵𝗮𝗿𝗯𝗼𝗻𝗻𝗶𝗲𝗿 had a serious sprain of the right knee with a rupture of the anterior cruciate ligament.
ASSE regrets to announce that his season is already over and gives him all its support.
Ir kaip nesikeikt? Šitas klubas net savaitės geros negali turėti. Charbo per pusantro mėnesio įvarčiu išgelbėjo tašką mače su Caen, o prieš Niort pabaigoje pelnė pergalingą. Iš viso 3 įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas. 34 metai, tai čia vos ne career ending injury gali būti..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

FT 2-1 išvykoje įveiktas Nimes.
Massive pergalė išvykoje prieš dar vieną konkurentą dėl išlikimo. Trys iš eilės pergalės yra tai, ko nebuvo nuo 2020-ųjų. Pagaliau atsiranda kažkoks tęstinumas tiek rezultatuose, tiek ir sudėtyje.
Nebuvo lengva. Visų pirma, tai dėl traumos neturėjom Moueffek, kuris būtų labai tikęs tokiame mače. Suspenduotas buvo ir Cafaro. Tačiau grįžo kapitonas Briancon į gynybą. Schema ir toliau liko tą pati, nepaisant traumų. Jau pačioje rungtynių pradžioje Larsonneur turėjo gesinti varžovų 1vs1 išbėgimą. Tačiau po truputėlį įėjome į rungtynes, perėmėm kontrolę ir Niels Nkounkou išvedė ekipą į priekį. Nkounkou šitoje pozicijoje yra labai geras žaidėjas. Kažkiek paslepia jo nekokį žaidimą gynyboje, o atakuojant labai daug aštrumo įneša. Antrojo kėlinio pradžioje po varžovų standarto Wadji išbėgo į kontrataką, įveikė varžovą ir vienas pasprendė įmušdamas antrąjį įvartį. Labai solidus solo pasirodymas. Tada užsileidom kiek per daug Nimes ir teko gelbėti komandą Larsonneur. Po kampinio Nimes visgi sušvelnino rezultatą. Batlles greit sureagavo, kiek pakeitė personalą ir atlaikyti Nimes šturmą pavyko.
Pirmosios sezono dalies ASSE tikrai būtų palūžę šiose rungtynėse. Dabar dantimis ir nagais trys taškai taupyklėje. Aišku, tas intensyvumas, fiziškumas ir žaidimas 1vs1, kurį pasiūlo išvykose Ligue 2 komandos, toks lengvas chaosas, sukelia nemažai nervų. Vis dar neturime resursų visas 90min pasiūlyti stabilų žaidimą ir kontrolę. Toliau laukia Pau namuose ir dar vienas konkurentas dėl išlikimo. Pergalė būtina.
User avatar
hippo
Posts in topic: 1
Posts: 4302
Joined: 05 Aug 2018, 11:54

T-Wolves wrote: 21 Feb 2023, 12:39 Nkounkou šitoje pozicijoje yra labai geras žaidėjas. Kažkiek paslepia jo nekokį žaidimą gynyboje, o atakuojant labai daug aštrumo įneša.
Man kaip rimtam bokalo ekspertui buvo akivaizdu, kad wingbackas yra absoliučiai jo pozicija ir keista, kad tiek skirtingų trenerių ir skirtingų komandų jo ten nebandė (jei bandė tai nebent epizodiškai).
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Iki 2023 metų:
Image

Per 2023 metus:
Image

Galvų pravalymas per PČ pertrauką, naujokai, Batlles veikiančios taktinės schemos atradimas susidėjo, kad iš duobės pakilom. Toliau reikia kryptingai judėti į priekį. 2023 metais niekas daugiau taškų nerinko lygoje.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

FT 2-0 pergalė namie prieš Pau.
Keturios iš eilės. Tobulas vasario mėnuo. +7 nuo iškritimo zonos ir tik 3 taškai iki 9 vietos. Pelnytai viskas ir šiandien. Pirmąjame kėlinyje pasižymėjo Wadji, o antrąjame 11m baudinį uždėjo Krasso. Batlles toliau nekeičia išsidėstymo. Prie gerų naujienų Kader Bamba sugrįžimas. Dar kitokių spalvų turėsime puolime. Gaila, bet niekaip nepavyksta išvengti traumų. Cafaro jau 11 minutę paliko aikštę dėl dubens traumos. Batlles sakė stiprus dubens sumušimas. Tikėkimės nieko rimto. Vis dar neaišku ir kada turėsime Moueffek..
Vis dar nepavyksta nuo pirmos ir paskutinės minutės kontroliuoti rungtynių. Būna įsiveliame į tokį chaotišką futbolą, kurį pasiūlo varžovai ir per daug užsileidžiame. Larsonneur darbo turėjo šįvakar. Įtampa iki pat 77min, kai įmušėme baudinį. Būtų gerai namuose pasistengti uždaryti rungtynes anksčiau, nes būtų labai skaudu dominuojant galiausiai nelaimėti. Pabaigoje irgi galėjome būti produktyvesni ir įmušti daugiau.
Smagu, kad labai pasitaisius gynyba. Sistema veikia, bet ir Appiah su Larsonneur žiemą atvykę labai prisidėjo. Dabar laukia rimtų iššūkių metas. Per kovo mėn sužaisime su top 3 esančiais Bordeaux, top 10 Amiens ir lygos lyderiais Le Havre. Pasitikrinsime, ko ištikrųjų esame verti.

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

1-1 su Bordeaux išvykoje.
Nutrūko pergalių seriją, bet nepralaimėtų mačų tęsiasi. Prieš antroje vietoje esančius Bordeaux sužaidėm išties neblogai. Batlles toliau rikiavo tą pačią sudėtį.
Pirmas kėlinys gana atviras su daug progų. Bordeaux šansai buvo kiek pavojingesni, bet Wadji kėlinio gale tiesiog privalėjo mušti įvartį. Antrasis prasidėjo tragiškai, nes neatidumas gynyboje lėmė praleistą įvartį. Po įvarčio labai sunkiai sekėsi kurtis progas, gerai gynėsi Bordeaux, o šeimininkų išpuoliai taip pat buvo pavojingi. Galiausiai gana neapdairiai Bamba buvo nugriautas baudos aikštelėje ir Krasso rezultatą išlygino.
Viską įvertinus, tai rezultatas geras. Svarbu, jog žaidimas ir prieš topinę lygos komandą buvo neblogas. Krasso silpnokos rungtynės be baudinio. Tas pats ir su Wadji, Bouchouari. Nkounkou buvo pats aktyviausias, o po keitimo pasirodęs Bamba irgi buvo ryškus. Larsonneur turėjo ką veikti vartuose, bet tvarkėsi neblogai, be poros klaidelių. Jaučiasi, kad kai iškritę Charbonnier, Cafaro, Moueffek, nelabai gylio turim.
Labiausiai gaila, kad tai, ką matome iš ASSE dabar, prasidėjo taip vėlai. Toliau namie Amiens futbolininkai.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Geriausias vasario mėnesio jaunas žaidėjas :handgestures-thumbup:

Mielai išpirkčiau kontraktą, bet įtariu, kad pats save gali vertinti geriau nei L2..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

1-1 namie su Amiens.
Nepavyko įveikti varžovų prie didžiausio šio sezono žiūrovų palaikymo. Rungtynių nemačiau, bet ką matau iš highlightų ir atsiliepimų, tai pakankamai dėsningas rezultatas. Dominavom su kamuoliu, bet paskutiniam trečdalyje trūko efektyvesnių sprendimų. Šiek tiek keitė saugų liniją Batlles, bet naudos neatnešė. Amiens buvo pakankamai aštrūs kontratakomis ir į priekį išsiveržė pirmieji. Mus antrame kėlinyje gelbėjo Nkounkou solo reidas ir sėkmingas rikošetas.
Jis ir Larsonneur buvo geriausi žaidėjai. Vartininkas keletą save iš Ruffier repertuaro atliko. Didžiulis upgrade lyginant su Dreyer/Green. Krasso paskutiniu metu pasėdęs. Tokios rungtynės prieš pirmos lentelės pusės ekipas parodo, kad iki pakilimo šitai komanda dar trūksta kokybės ir gylio. Toliau laukia išvyka pas lyderius Le Havre. Pirmos tarpusavio rungtynės GG pasibaigė pralaimėjimu 0-6 ir 3 raudonomis ASSE žaidėjams..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Geriausias vasario mėnesio lygos žaidėjas:


Paskutiniu metu forma smukus kažkiek. Visą sezoną tokią forma demonstruot sunku. Norėtųsi, kad stipriai užbaigtų sezoną ir taptų tiek top-scoreriu, tiek daugiausiai rez. perdavimų atlikusiu.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

2-2 prieš Le Havre išvykoje.
Nepralaimėta prieš lygos lyderius, nors tai atrodė labai realu. Nepaisant gero pirmo kėlinio ir antro pradžios, vis tiek sugebėjom prasileist. Dar po keletos minučių durnas 11m. baudinys ir 2-0. Nepalūžom, praktiškai iškart Krasso-Nkounkou-Bamba suorganizavo pirmą įvartį. Tada 80min, už, teisėjo manymu, paskutinės vilties pražangą, į rūbinę išsiųstas buvo Petrot. Likę mažumoje vis tiek lipom lygint ir galiausiai Wadji smūgį Havre keeperis atmušė, bet ten Krasso susitvarkė su savo gynėju ir įmušė į tuščius.
Niekuo šiandien nenusileidome lyderiams. Daugiau atlikome smūgių, daugiau kontroliavome kamuolį. Žiūrėdamas nepasakytum, kad toks atotrūkis turnyrėje lentelėje tarp abiejų komandų. Gaila, kad durnos klaidos gynyboje pasivijo. Ant kontratakų vis dar pažeidžiami. Patys irgi galėtume priimti geresnius sprendimus paskutiniame trečdalyje. Visiškai buvo galima žaisti dėl 3 taškų šiandien. Teisėjavimas šiandien įtartinas. Baudinys abejotinas, raudona gal ir buvo, bet tada po kelių minučių praktiškai toje pačioje situacijoje, tik jau į kitą pusę, geltona. Batlles su keitimais gerai reagavo šiandien. Cafaro, Wadji prisidėjo prie išlyginamojo įvarčio. Gerą įspūdį paliko sausio mėnesį prisijungęs Lamine Fomba. Solidūs buvo Bouchouari, Nkounkou, Bamba ir Krasso pasirodymai. Krenta į akis, kad mes daug keliam kampinių, bet nelabai esame pavojingi po jų. Čia akmenukas į Batlles ir štabo daržą. Turime, kas gali įmušt, reikia rimčiau užsiimti.
Trečios iš eilės lygiosios ir septintos nepralaimėtos rungtynės. Pagal varžovus labai sunkus kovo mėnuo baigėsi nepralaimėjus, bet ir nelaimėjus. Turint omenyje, kad visur praleidome pirmieji ir turėjom vytis, o dvi rungtynės ir trijų buvo išvykoje, viskas gana neblogai. Žaidimo prasme niekuo nenusileidom varžovams. Dabar svarbiausia gerai išsilaižyti traumas per rinktinių pertrauka ir naujomis jėgomis šturmuoti sezono pabaigą, užsitikrinti išlikimą ir kuo aukščiau užbaigti.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

2-0 pergalė namie prieš Niort.
Po rinktinių pertraukos grįžome pergalingai prieš didžiausią šio sezono fanų skaičių tribūnose. Beveik 25k stebėjo, kaip buvo įveiktas iškritimo zonoje esantis Niort. Lengva nebuvo. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių. Rungtynes kontroliavom, progas kūrėme, bet pramušt nesisekė. Varžovai grąsino kontratakomis, bet gynėmės iš esmės neblogai. Matydamas, kad priekyje trūksta tikro puolėjo, vietoj Bamba buvo mestas Wadji, kuris iš esmės tapo game-changeriu. Po Niort klaidos, Krasso perdavimas surado Wadji ir šis pabėgęs 1vs1, paguldė kamuolį po skersiniu. Dar po kelių akimirkų Wadji griaunamas baudos aikštelėje, bet Krasso pramuša 11m. baudinį. Pirmą šį sezoną. Nemažiname apsukų, toliau ieškome įvarčio ir galiausiai Krasso išveda Nkounkou kraštu, šio idealus perdavimas į vartininko aikštelę ir Wadji uždaro į tuščius vartus. Galėjome mušti daugiau, varžovai irgi kėlė įtampos, bet trys taškai taupyklėje.
Wadji tikrai MOTM. Sakyčiau, kad Batlles suklydo be jo pradėdamas rungtynes, nes reikėjo žaidėjo, kuris baudos aikštelėje reikėtų įvarčio, kai tiek laikėm kamuolį ir tiek progų buvo. Gerai, kad pasitaisė iškart po pirmo kėlinio. Gynyba šiandien taip pat labai solidžiai sujudėjo, ypač Sow, kuris turbūt sužaidė geriausias sezono rungtynes. Bouchouari saugų linijoje taip pat puikus. Krasso sudalyvavo abejuose įvarčiuose ir galėjo pasižymėti pats. Smagu matyt, kad Moueffek sugrįžo po ilgesnės pertraukos.
Vis dar 12-i. +5 nuo iškritimo zonos, bet pirmas dešimtukas jau irgi ranka pasiekiamas. 8 iš eilės nepralaimėtos rungtynės.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

4-2 pergalė išvykoje prieš Paris FC.
22s pasižymėjo Wadji ir uždavė toną šioms gana pašėlusioms rungtynėms. Bet to buvo galima tikėtis, nes ASSE yra gerai puolanti komanda, išvykose praleidžianti nemažai įvarčių, o praėjusio turo Paris FC rungtynės baigėsi pergale 5-4. Deja, bet Paryžius tiek išlygino, tiek ir persvėrė rezultatą, bet neilgam, nes Nkounkou lygino praktiškai iškart. Antrąjame kėlinyje Nkounkou fantastišku smūgiu išvedė komandą į priekį, o vėliau Krasso baudiniu įtvirtino pergalę.
Šitose rungtynėse vertėmės be Briancon ir Bamba. Abu patyrė traumas treniruotėse ir visai nemažai šansų, kad šį sezoną nebeišbėgs. Be Briancon gynyba labai braškėjo, bet Larsonneur traukė, kiek galėjo. Visišku game changeriu tampa Nkounkou. 2 įvarčiai ir rez. perdavimas vakar. Būtina pasinaudot išpirkimo galimybe, kuri, skelbiama, yra apie €2m.
Visame šitame kontekste manęs nenustoja stebinti fanai. Keli metai visiškos šiknos klubo valdyme, iškritimas į antrą divizioną, ateities perspektyvos miglotos, bet vis tiek pilna tribūna išvykoje Paryžiuje, 600km nuo namų, o palaikymas verčia jaustis, lyg žaistum namuose.User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

2-0 pergalė išvykoje prieš Grenoble.
10 rungtynių be pralaimėjimų. 7 pergalės, 3 lygiosios. Geriausia komanda lygoje per šią atkarpą. Ir džiugu ir pikta, nes per vėlai visa tai. Užteko 2.5 gerų mėnesių, kad iš dugno kilti iki pirmos lentelės pusės, tai dar 2.5 ir neabejotinai dalyvautume kovoje dėl pakilimo. Prasti sprendimai vasara lemia, jog teks pabūti Ligue 2 ilgiau.
Užtikrintas žaidimas prieš Grenoble. Galėjom ir anksčiau išsiveržti, bet tai smūgio, tai perdavimo, tai geresnio sprendimo ar tiesiog sėkmės pritrūkdavo. Pakankamai atviras buvo žaidimas, kuris mums tiko. Malonumas žaisti tokiame stadione ir ant tokios dangos, kaip Grenoblyje. Visgi, tam tikras derbis.
Batlles pergalingos sudėties nekeitė. Gynyboje Sow su Larsonneur dirbo labai solidžiai. Lobry-Bouchouari suko žaidimą. Nkounkou su Cafaro kraštuose labai aktyvūs buvo. Wadji, iš techninės pusės, rungtynės nebuvo lengvos. Antrame kėlinyje fantastiškas Nkounkou reidas ir dar vienas puikus įvartis išvedė į priekį. O tašką rungtynėse padėjo Krasso, labai elegantiškai permesdamas vartininką.
Toliau namuose priimsime ir bandysime revanšuotis kitai karščiausiai lygos komandai - Metz. Pastarieji kątik įveikė Bordeaux 3-0 ir labai rimtai kėsinasi į antrą vietą. Mikautadze pirmauja lygoje pagal įvarčius ir rez. perdavimus, tad netiesioginė dvikova su Krasso labai intriguoja.

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

1-3 pralaimėjimas namuose prieš Metz.
Susitiko dvi labiausiai in-form lygos komandos, bet laimėjo visgi tie, kuriems yra realu sugrįžti į Ligue 1. Too much Mikautadze su kompanija buvo savo fiziškumu ir greičiu. Labai pasijautė, kad neturėjom nei Appiah, nei Briancon, dviejų pagrindinių CB, ir pagrindinio DM Monconduit. Gynybos ašis pabirus, Larsonnneur, Sow, Giraudon, viso saugų trio prastos rungtynės nulėmė, kad po 10 nepralaimėtų mačų, tenka priimti ir nesėkmę. Vienintelis įvartis pelnytas ne ko kito, o N'Kounkou.
Stadione susirinko 33k žiūrovų, sezono rekordas. Gaila, kad susirinkusiems buvo paserviruotas pralaimėjimas.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

3-2 pergalė namuose prieš Guingamp.
Po neįkvepiančių lygiųjų išvykoje prieš Rodez praėjusią savaitę, kai Bamba lygino pabaigoje, o Larsonneur darė stebuklus, smagu sugrįžti į pergalių kelią. Pasiutusios rungtynės gavosi, bet pergalė pelnyta. EAG dusyk pagavo mus ant kontratakų ir dukart veržėsi į priekį. Nors arbitro sprendimai keli buvo labai diskutuotini, bet Moueffek, Cafaro ir Wadji pasinaudojo varžovų gynybos spragomis. Saldu, kai išlyginamasis ir pergalingas įvartis krito rungtynių pabaigoje. Iki tol nemažai progų iššvaistėme gyvenimą pasidaryt ramesnį. Gerai suveikė Batlles keitimai. Cafaro MOTM, mano akimis.
Išlikimas jau praktiškai kišenėje. +9 taškai likus 4 turams. Žaisti nelabai yra dėl ko, tai gal bus proga daugiau jaunimo išsibandyt.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

4-2 pergalė namuose prieš Quevilly.
Po pralaimėjimo away prieš Laval 2-1, kur teisėjas vėliau atsiprašinėjo už baudinį, o patys į tuščius vartus nepataikėm, namuose užtikrintai sutvarkėm reikalus ir oficialiai esam saugūs. Esam 9 ir aukščiausiai galime būti 6 vietoje.
Dar vienas solidus pasirodymas puolime, kur pasižymėjo Cafaro, Chambost, Bamba ir Krasso. Po keturių įvarčių esam geriausias puolimas lygoje su 59. Kita vertus, vis dar per daug klaidų ir per daug leidžiam varžovams, ką parodo 55 praleisti įvarčiai. Reikia pagirti Chambost, kuris buvo visiškai į paraštęs nuėjęs, bet pastaruoju metu vėl atrado save, muša puikius įvarčius ir asistuoja komandos draugams.
Jau kuris laikas tokia visiška ramybė. Supranti, kad realios rizikos iškristi nėra, bet ir pakilti šansų nėra. Pats neįdomiausias gyvenimas lentelės viduryje :D Viskas gan aišku su šita komanda ir ko jai reikia kilti kitąmet - stabilumo trenerių personale, išlaikyt lyderius, sustiprint gynybą. Krasso, Nkounkou nominuoti tapti geriausiais Ligue 2 žaidėjais, bet greičiausiai ims Le Havre Lekhal arba Mikautadze.

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

2-2 su Caen išvykoje.
Labai gerai mūsų sezoną iliustruojantis mačas. Geras pirmas kėlinys, du Wadji įvarčiai po dviejų Krasso rez. perdavimų. Kontroliuojam rungtynes, galime pasižymėti ir daugiau. Tada pradedam atsitraukti, užsileidžiam varžovus, pradedam daryti keitimus ir sugriūnam prasileisdami du įvarčius pabaigoje per kelias minutes. Sakyčiau Batlles turi pasimokyti, kaip valdyti rungtynes ir daryti keitimus. Caen, aišku, varžovas rimtas. 5 vieta. Neįmanoma po tiek įvarčių praleidžiant galvoti apie pakilimą kitais metais.
Paskutinės rungtynės namuose prieš Valenciennes, kurie dar nėra saugūs.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Gražiausias šio sezono Ligue 2 įvarčiu išrinktas grynuolis žemiau:

Kokios šiaip svarbos bankė. Po poros skaudžių pralaimėjimų, sunkiai klostosi mačas namie prieš Annecy ir tokia raketa rungtynėms einant į pabaigą. Ir čia prasidėjo 10 iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją, kuri garantavo išlikimą.

Taip pat turime ir tris žaidėjus sezono komandoje:

Nkounkou, Krasso nusipelnė 100%, bet Bouachouari toks biški pataikavimas dideliam klubui Ligue 2 atrodo. Bičas net nėra geriausias saugas ASSE ir net nėra lockas startinėje sudėtyje. Yra vertesnių.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 56
Posts: 4472
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Sezonas pabaigtas pergale 2-0 namie prieš Valenciennes.
Užtikrinti trys taškai, fantastiškas Krasso bangeris iš 25 metrų ir Bamba padėtas taškas. Geriausia dalis, jog rungtynes stebėjo beveik 40k aistruolių, kas yra visiškai kosmosas Ligue 2 rungtynėms. Pats klubas rašė, kad čia į top 10 all-time attendances papuola antram divizione. Apskritai dar kartą buvo galima įsitikinti, kokie puikūs yra klubo sirgaliai, kurie taip gausiai palaikydavo išvykoje, o namuose, net ir tikrai nelengvame sezone, palaikė gana gausiai. Atmosfera buvo pasakiška, futbolas kartais strigo, bet finale vis tiek trys taškai ir sausi vartai. Batlles kalbėjo, kad buvo labai svarbu aukšta nata pabaigti sezoną dėl visų ir padėti gerus pamatus kitam sezonui.
Likome 8 vietoje. Pridėjus tuos -3 taškus atimtus, būtume 6. Pirmą sezono dalį varėm iškritimo ritmu. Antrą sezono dalį, su keleta esminių papildymų, varėm pakilimo ritmu. Geriausias puolimas lygoje su 63 įvarčiais, bet trečia nuo galo gynyba su 57 praleistas. Būtent čia reikės labai pasitempti, jei galvojam apie grįžimą į Ligue 1.
Labai smagu, jog Mathieu Debuchy paskutinės karjeros rungtynės įvyko būtent Geoffroy-Guichard. Ovacijomis buvo palydėtas fanų, pagerbtas ir pačio klubo buvo.
Sunkus buvo sezonas, bet bent antra pusė nuteikia viltingai. Veikiančią taktiką suradom, nemažai personalo tinkami kovot dėl pakilimo, bet vasarą greičiausiai reikės pakeist Nkounkou ir Krasso, kas bus sudėtinga. Virš klubo kabo ir pardavimo klausimas. Kaip bebūtų, kito sezono tikslas gali būti tik vienas - grįžti į Ligue 1.Post Reply