[ASSE] Transferai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2011/2012 sezono transferų langas:

Atvyko: Stephane Ruffier(Monaco) 3mln. eurų; Lynel Kitambala(Lorient) 2,5mln. eurų; Max-Alain Gradel(Leeds) 2mln. eurų; Jeremy Clement(PSG) 1,8mln. eurų; Jean-Pascal Mignot(Auxerre) 1,5mln. eurų; Fabien Lemoine(Rennes) 1,5mln. eurų; Banel Nicolita(Steau) 0,65mln. eurų; Paulao(Braga) už dyką; Florent Sinama-Pongolle(Sporting Lisbon) nuoma su galimybe kontraktą išpirkti; Pierre-Emerick Aubameyang(AC Milan) nuoma ir vėliau išpirktas už 1,8mln. eurų. Suma: 12.95mln. eurų
Išvyko: Dimitri Payet(Lille) 9mln. eurų; Blaise Matuidi(PSG) 8mn. eurų; Emmanuel Riviere(Toulouse) 6mln. eurų, Kevin Mirallas(Olympiacos) 2,5mln. eurų; Gonzalo Bergessio(Catania) 1,9mln. eurų; Carlos Bocanegra(Rangers) 0,46mln. eurų; Gelson Fernandes(Leicester) nuoma su galimybe kontraktą išpirkti; Guirane N'Daw((Birmingham) nuoma; Jessy Moulin(Clermont) nuoma; Christophe Landrin(Arles) kaip laisvasis agentas; Vincent Plante(Guingamp) kaip laisvasis agentas; Sidy Sagna(be klubo) kaip laisvasis agentas; Boubacar Mansaly(be klubo) kaip laisvasis agentas. Suma: 27.86mln. eurų

Klubas po šio transferų lango į savo kišenę įsidės beveik 15mln. eurų. Bravo valdybai, kuri vėl ganėtinai pagirtinai sustiprino komandą. Į atvykėlių sąrašą neįrašiau Malbranque, nes atėjo jis už dyką, bet dabar jau nėra ASSE narys.

Žiema: Transferų langa vertinčiau teigiamai. Puolimo grandį nemokamai sustiprinom perspektyviu puolėju Aleksič, LB grandis su Brison atėjimu turėtu tapti patikimesnė. Išnuomojom Saadi į klubą, kur jis turėtų gauti daugiau žaidybinės patirties. Atsikratėm jokios naudos nedavusiais Bayal ir Paulao.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2012/2013 transferų langas

In: Hamouma (4mln. eurų); Pogba (0,5mln. eurų); Brandao, Clerc, Cohade (visi už dyką).

Out: Sako (2,5mln. eurų); Nery (0,8mln. eurų); Fernandes (0,4mln. eurų); Saadi, Pogba, Ravet, Kitambala, N'Daw (visi išnuomoti), Marchal, Paulao, Monsoreau, Andreu, Ebondo, Janot, Pongolle, Cros, Sanogo, Janot (visi už dyką), Battles (baigė karjerą).

Transferų langą vertinu gerai. Išleista 4,5mln. eurų, o parduota už 3,7mln. eurų, tad minusas labai mažas. Atvykę žaidėjai aukštesnio meistriškumo nei išvykę ir taip pat atsikratyta dideles algas gavusių Sanogo, Monsoreau, Paulao, N'Daw.

Žiema:
In
: Mathieu Bodmer (nuoma), Andreas Laudrup (nuoma)
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2013/2014 transferų langas

Kad jau baigėsi transferų langas galim susumuoti kiek išleidom ir kiek uždirbom.

Atvyko:
Paul Baysee, 1mln. eurų, kontraktas iki 2017 metų.
Frank Tabanou, 5mln. eurų, kontraktas iki 2017 metų.
Benjamin Corgnet, 3mln. eurų, kontraktas iki 2017 metų.
Mevlut Erdinc, 4,5mln. eurų, kontraktas iki 2017 metų.
Ibrahim Sissoko, nuoma su galimybe kontraktą už 1,5mln. eurų išpirkti.
Yohan Mollo, nuoma su galimybe kontraktą už 3mln. eurų išpirkt.
Baptiste Valette, atėjo nemokamai, kontraktas iki 2014 metų.
Florentin bloga, grįžo po nuomos, kontraktas iki 2016 metų.
Iš viso: 13,5mln. eurų.

Išvyko:
Pierre-Emerick Aubameyang, 13mln. eurų + 2mln. eurų bonusais.
Josuha Guilavogui, 10mln. eurų + 5mln. eurų bonusais.
Banel Nicolita, nuoma į Nantes iki sezono pabaigos.
Danijel Aleksič, nuoma į Arles iki sezono pabaigos.
Kevin Mayi, nuoma į Chammois Niortais iki sezono pabaigos.
Lynel Kitambala, nuoma į Auxerre iki sezono pabaigos.
Pape Coulibaly, baigėsi kontraktas.
Guiraine N'Daw, baigėsi kontraktas.
Iš viso: 23mln. eurų.

Pasidarėm beveik 10mln. eurų pelno, o suma dar gali pakilti 7mln. eurų priklausomais kas ten per sąlygos tiems bonusams. Naujokai atėję atrodo labai solidžiai ir manau puolime jėgos nepritūks, tačiau vis dar klaustukas kaip versimės be Guilavogui, kurio kaip ir nepakeitėm. Smagu, kad pavyko atsikratyti su nemažai žaidėjų iš vadinamojo "dead wood" skyriaus. Gynyba kaip ir nepasikeitė nuo praeito sezono, nes Ghoulam taip ir nepardavėm ir jis turėtų būti grąžintas į komandą. Kiti du gynybos naujokai sėdi su rimtom traumom, o Mignot taip ir nepavyko prastumt. Saadi taip pat nusprendė nepalikti komandos, kas jam tikrai neprotinga, kai puolime tokia grūstis.
Šiai dienai turim tokią komandą:
-------------------------------Ruffier/Moulin/Valette--------------------------------------
Clerc/Baysee-----Zouma/Perrin/Bayal/Mignot/Pogba-----Brison/Ghoulam/Polomat
--------------------------------Clement/Diomande-----------------------------------------
-----------------------------Lemoine/Corgnet/Cohade-------------------------------------
Hamouma/Sissoko/Saint-Maximin------------------------------Tabanou/Mollo/Gradel
-------------------------------Brandao/Erdinc/Saadi----------------------------------------

Žiema:
Atvyko: Josuha Guilavogui nuoma iki sezono pabaigos, Benoit Tremoulinas nuoma iki sezono pabaigos.
Išvyko: Idriss Saadi (nutrauktas kontraktas), Faouzi Ghoulam į Napoli už 5,25mln. eurų + 250tūkst. bonusais, Kurt Zouma į Chelsea už 15mln. eurų (išnuomotas atgal iki sezono pabaigos), Pierre-Yves Polomat nuoma į Chateauroux
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2014/2015 sezono transferų langas

Pasibaigęs transferų langas paliko šiokį tokį kartėlį. Prieš vasarą buvo žadėta, jog galėsime išleisti 7mln. eurų, o taip nebuvo. Išleidom 4 mln. eurų už Mollo, nes tokios buvo jo nuomos sutarties sąlygos, o visi kiti žaidėjai atkeliavo nemokamai. Daugiau nei pusę vasaros smaukėmės su Tremoulinas, kurio išlaikymas buvo vasaros prioritetas, bet gavosi šnipštas, nes nei su Dynamo susitarėm, o dėl durnos algų kepurės ir pačio Tremoulinas nesuviliojom, kol tas pigiau grybo(2,5-3mln.) nuėjo į Sevilla. Galų gale nusprendėm, kad galim iš Tabanou padaryt LB ir su juo bei Brison verstis per kelis frontus, kas yra absoliuti nesąmonė. Tabanou jau kelis kartus įrodė, kad jam dar labai daug trūksta iki gero lygio LB ir kentėsim dėl to tikrai. Centro gynėjo nesugebėjom įsigyti ir karma tiesiog baudžia mus už tai - Perrin nežais iki dviejų mėnesių, o tai reiškia, kad all mighty Pogba žais starte. Saugo pozicijos vėlgi nesustiprinom ir liekam su 4 normaliais saugais + Diomande bent jau pusei sezono. Vėl kokia trauma ir šikna mums. Vienintelės pozicijos kur improved nuo praeito sezono, tai krašto puolėjai ir RB, kur dadėjom KMP ir Theophille atitinkamai. Puolėjo poziciją kol kas sunku vertint, nes Ricky dar nelabai ką įrodė ir neaišku ar geriau už Brandao. Gerai, kad nesugalvojom Erdinc turkams parduoti, nors buvo nemažai baimės dėl to.
Nekreipčiau labai dėmesio ir žiūrėčiau ramiau, bet žiemą pardavėm Zouma ir Ghoulam už 20mln. eurų per abu. Aš suprantu, kad ne patys geriausi laikai šiuo metu Prancūzijos futbolui ir mes patys sukamės, kaip galim, nu bet FFS, jei Lorient toks gali pirkti Ayew už 4mln. eurų ir dar porą milijonų eurų ant kitų žaidėjų išleist ar tas pats Bordeaux, kurie iš pardavimų uždirba kur kas mažiau nei mes ir irgi stato stadioną, bet gali sau leisti Contento, Khazri nusipirkti, tai kodėl vadovybė negali šiek tiek daugiau pamokėti ant Tremoulinas ir išnuomuoti bent jau saugo ir centro gynėjo? Akivaizdžios spragos sudėtyje, varžybų daug ir puikus įrodymas, ką reiškia nuolatinis tų pačių žaidėjų kankinimas, tai mūsų suspardymas Paryžiuje. Jau buvo dvejonių ar pavyks Galtier išlaikyti, o po tokio transferų lango tikrai pačiam treneriui nėra optimizmo, kai nesukuria klubas galimybių augti ir stiprėti.
Gyriau tą managementą, kad vis sugeba gerų dealų nemokamai suorganizuoti, bet dabar tai jau kiek ir nervas ima, nes kaunamės ne dėl midtable, o dėl vietų Europoje bei puikūs šansai kabintis į ČL spot'ą, bet iš jų pusės pagalbos mažokai. Algų kepurė stabdo progresą ir galimybes įsigyti stipresnių žaidėjų. Na o jeigu padėtis su finansais šūdinai, tai vėlgi pats laikas daryti išvadas ir pabandyti prisivilioti kiek rimtesnių rėmėjų, o tam nebūtina, kad klubą nupirktų rusai ar arabai. ASSE vardas pakankamai gerai žinomas ir stiprus Prancūzijoje.

Žiema: Tai va taip ramiai ir praslinko transferų langas. Jeigu ne Cohade trauma visam sezonui, tai ir to vienintelio transfero - N'Guemo, nebūtų buvę. Bent jau nepardavėm Perrin ir Tabanou, kurį už 5mln. eurų labai norėjo Swansea paimt. Nieko gero aišku, Pogba out visam sezonui, Bayal irgi su trauma jau pora mėnesių, Baysee, bet kada sulūžti gali, tad mūsų centro gynėjų grandis belekaip plona ir čia išsinuomoti kažką privalėjom. Saugų linijoje kažko kūrybingesnio nei N'Guemo norėjosi, pikta, kad dėl Chantome nepakovojom, kuris už kapeinas į Bordeaux nuėjo. Puolimas mūsų probleminis visą sezoną, buvo galima kokį trumpalaikį sprendimą pabandyti. Dabar teks tikėtis, kad Monnet-Paquet greis pasveiks, Gradel gryš formoje iš ANC, o Erdinc su Ricky pradės pagaliau į vartus pataikyti. Turkas praėjusį sezoną nesustabdomas buvo antroje dalyje, reik pasimelst ir žvakutę uždegt, kad būtų taip pat ir šį kartą.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2015/2016 transferų langas

Pasibaigus transferų langui galima paanalizuot kaip mums sekėsi šią vasarą:

Išvyko:
Max-Alain Gradel į Bournemouth - 10mln. eurų
Franck Tabanou į Swansea - 5,5mln. eurų.
Allain Saint-Maximin į Monaco - 5mln. eurų.
Mevlut Erding į Hannover - 3,5mln. eurų.
Yohan Mollo nuoma į Samaros Krylia Sovetov.
Paul Baysee nuoma į Nice.
Ricky van Wolsfwinkel gryžo po nuomos į Norwich.
Landry N'Guemo paliko komandą, kaip laisvasis agentas.
Baptisse Valette komandą paliko abipusiu susitarimu.
Suma: 24mln. eurų.

Atvyko:
Robert Berič iš Vienos Rapid - 5,5mln. eurų + bonusai.
Nolan Roux iš Lille - 2mln. eurų.
Kevin Theophille-Catherine išpirktas kontraktas iš Cardiff - 2mln. eurų.
Neal Maupay iš Nice - 0,5mln. eurų + bonusai.
Valentin Eysseric nuoma iš Nice - 0,5mln. eurų + 2mln. eurų išpirkimo galimybė.
Kevin Malcuit iš Niort - 0,5mln. eurų.
Jean-Christophe Bahebeck nuoma iš PSG.
Benoit Assou-Ekotto atvyko, kaip laisvasis agentas.
Vincent Pajot atvyko, kaip laisvasis agentas iš Rennes.
Pierre-Yves Polomat gryžo po nuomos iš Laval.
Suma: 11mln. eurų + bonusai.

Nereikia pamiršti, kad Tabanou, KTC ir Pajot transferai bei sumos keliauja į praėjusius finansinius metus, taip kad šį sezoną iš transferų lango atmetus juos, pirkom už 9mln. eurų + bonusai, o pardavėm už 19,5mln. eurų, taip kad 10mln. eurų pelno šiai dienai. Išlaidos dar gali pakilti, nes bonusai įtraukti į Berič bei Maupay transferus, o Eysseric turi išpirkos galimybę.
Komanda pasikeitė gana smarkiai. Gynyboje praradom Baysee ir Tabanou, tačiau išpirkom KTC kontraktą bei įsigyjom BAE, Malcuit + Polomat lieka komandoje. Visų pozicijų gynyboje žaidėjų dabar turim po 3. Saugų linijoje N'Guemo pakeitėm Pajot ir čia tikrai šuolis kokybės atžvilgiu. Taip pat pridėjom universalų atakuojantį saugą Eysseric, kuris gali per kelias pozicijas žaisti. Saugų linijoje, kaip ir gynyboje, pagilinom komandą bei kokybės taip pat pridėjom. Puolime pokyčių daugiausiai, nes reikėjo pakeisti rezultatyviausią žaidėją Gradel ir pagrindinį puolėją Erdinc. Mollo su Saint-Maximin transferai gana netikėti buvo, o pastarojo pardavimas turbūt buvo geriausias transferas šią vasarą, nes įsidėjom į kišenę 5mln. eurų už dar nieko neįrodžiusį vaikį bei kitas mūsų talentas Bamba, labai neblogai pradėjo sezoną. Erdinc ir Ricky pakeitėm su kaupu - Berič atrodo geresnis puolėjas už juos, Roux taip pat neprastesnis bei šalia dar turėsim trečią opciją - Neal Maupay. Strikerio pozicija irgi atrodo stipresnė nei praėjusio sezono bei turim daugiau variantų. Krašto saugų/puolėjų pozicijoje praradom Gradel bei Mollo. Paėmėm Bahebeck, bet kažin ar jis atstos Gradel, o vietoj Mollo turėtų žaisti visi likę mūsų krašto žaidėjai - Bamba, Monnet-Paquet bei karts nuo karto Eysseric. Šitoje pozicijoje susilpnėjom, bet jeigu gerai įsivažiuos tas pats Berič, o Hamouma toliau tokios formos bus, tai labai netektis neturėtų pasijausti. Juolabiau, kad sustiprinom ACM grandį bei atsigauna Corgnet, tad tapsim mažiau priklausomi nuo kraštų.
Atrodo visai neblogai. Norėjosi kažkaip rimčiau pakeisti Gradel, nes dabar yra tų klaustukų, kas bus jei Berič neįsivažiuos greitai, kas bus jei Hamouma gaus traumą, o Corgnet vėl smigs ir t.t Iš kitos pusės, ne taip seniai praradom Aubameyang ir kitą sezoną užėmėm dar aukštesnę vietą. Niekada mūsų rezultatams didelės įtakos neturėjo lyderių pardavimas, nes viskas yra statomas taip, kad būtų lengva kaitalioti žaidėjus bei rezultatai nuo to labai nenukentėtų. Turim didesnę sudėtį nei praėjusį sezoną ir tas džiugina, nes teks vėl varyt keliais frontais. Reikia laiko susižaidimui, bet manau sezonas laukia visai neblogas ir Top 5 vėl privalom būti. ALLEZ.

Žiema:

Atvyko:
Ole Kristian Salnaes iš Rosenborg: 3-4mln. eurų.
Oussama Tannane iš Heracles: 2,5-3,5mln. eurų.
Alexander Soderlund iš Rosenbrg: 1,5-2mln. eurų.
Franck Tabanou iš Swansea - nuoma iki sezono pabaigos.
Suma: 7-9,5mln. eurų.

Išvyko:
Jonathan Bamba į Paris FC - nuoma iki sezono pabaigos.
Ismael Diomande į Caen - nuoma iki sezono pabaigos.
Dylan Saint-Louis į Evian TG - nuoma iki sezono pabaigos.
Suma: 0mln. eurų.

Nepardavėm nieko ir išnuomuojom jaunimą gauti daugiau žaidybinės praktikos. Užknisa, kad niekada niekas taip tiksliai ir nepasako, kiek mums atsiėjo žaidėjai. Na bet kaip bebūtų, galėjom sau leisti išleisti tikrai nemažai pinigų ir nereikėjo parduoti.
Sustiprintos visos probleminės pozicijos. Puolėjas, kurio reikėjo po Berič traumos, atkeliavo Soderlund pavidalu ir jau atnešė pergalę derbyje. Krašto puolėjas, kurio reikėjo, nes lavoniškai pusę sezono žaidė Bahebeck, o Hamouma dažnai traumuotas, yra Tannane. Kol kas jo žaidimo teko matyti labai nedaug, nes buvo traumuotas, bet jau išbėgo prieš PSG. Nemažai iš jo tikiuosi po pirmos jo dalies Olandijoje. Kairiojo krašto gynėjo reikėjo, nes BAE turi kažkokią mistinę traumą ir jau virš 2mėn nelošia, Brison netempia jau lygio, o Polomat per daug nestabilus ir galų gale traumą gavo 5sav. Tabanou labai gerai į šią poziciją, nes visus pažįsta, žino kaip žaidžiam ir dar nieko nekainavo. Na ir atraminio saugo pozicija, kur turėjom tik Clement, kuris jau nebespėja dėl amžiaus ir Diomande, kuris netempia pagrindinės komandos lygio. Salnaes atrodo the right man for the job dėl savo žaidimo stiliaus ir potencialo.
Tranferų langu esu patenkintas ir tikrai sustiprėjom bei pridėjom du potencialo turinčius žaidėjus ateičiai. Po tokio sausio, tai tikrai no excuses ir EL vietą turim paimt.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2016/2017 transferų langas

Atėjo:
Bryan Dabo (Montpellier) 4mln. eurų.
Leo Lacroix (Sion) 3mln. eurų.
Cheikh M'Bengue (Renne) kaip laisvasis agentas.
Henri Saivet (Newcastle) nuoma be išpirkos galimybės.
Jordan Veretout (Aston Villa) nuoma be išpirkos galimybės
Viso išleista: 7mln. eurų.

Išėjo:
Moustapha Bayal Sall (Al-Arabi) 1mln. eurų.
Ismael Diomande (Caen) 0,75mln. eurų.
Paul Baysee (Nice) 0,5mln. eurų.
Renaud Cohade (Metz) nutrauktas kontraktas abipusiu susitarimu.
Yohan Mollo (Samara) suma neatskleista.
Francois Clerc (Gazelec) baigėsi kontraktas.
Jonathan Brison (Niort) baigėsi kontraktas.
Jonathan Bamba (Saint-Trond) nuoma.
Neal Maupay (Brest) nuoma.
Dylan Saint-Louis (Laval) nuoma.
Nathan Dekoke (Amies) nutrauktas kontraktas abipusiu susitarimu.
Benout-Assou Ekotto (Metz) baigėsi kontraktas.
Franck Tabanou (Swansea) gryžo po nuomos.
Jean-Christophe Bahebeck (PSG) gryžo po nuomos.
Valentin Eysseric (Nice) gryžo po nuomos.
Viso gauta: apie 3mln. eurų.

Transferų langą vertinčiau 9/10. Iki pilnos laimės norėjosi dar vieno krašto žaidėjo, turint omenyje Hamouma sveikatą ir KMP bei Tannane nestabilumą. Puolimo linija beveik nesikeitė nuo praėjusio sezono ir visos viltys į gerą Berič sezoną, Hamouma sveikatą ir Tannane atsiskleidimą. Didžiausias laimėjimas, tai saugų linijos ženklus pastiprinimas, kuri atrodo daug rimčiau lyginant su praėjusiu sezonu. Saivet, Veretout ir Dabo solidūs žaidėjai bei duos daug naudos puolant. Gynyboje sunku pasakyti ar Lacroix iškart sėkmingai pakeis Bayal, bet potencialo turi tapti dar geresniu žaidėju nei Mouss. Juolab, kad Pogba kol kas atrodo neblogai, o KTC irgi nusimato daugiau minučių centre. Malcuit, beje, su kiekvienu maču vis geriau atrodo ir manau gali būti labiausiai patobulėjusiu šio sezono žaidėju. Kairėje, kiekio atžvilgiu, turim vietoj keturių tik du žaidėjus bei jau spėjom nudegti, kai tiek Polomat, tiek M'Bengue yra traumuoti. M'Bengue nebus prastesnis nei BAE ar Tabanou praėjusį sezoną, bet sustiprėjimo šitoje pozicijoje nematau. Polomat progresą nutraukė trauma.
Tarp išvykusių žaidėjų daug tokių, kurie jau nelabai tempė ASSE startinės sudėties lygį, o ant suolo tik užima jaunesnių žaidėjų vietą. Cohade, Clerc, Brison išėjo laiku ir gražiai. Mouss norėjo dar uždirbti pinigų prieš karjeros pabaigą ir belieka padėkoti už visus atiduotus metus. Baysee taip ir neturėjo šanso sveikas pasirodyti, o už Nice nuoma gavosi labai sėkmingai ir jo pardavimas buvo aktyvuotas dar sezono metu. Diomande pardavimas į Caen buvo kiek netikėtas, bet teisingas vadovybės sprendimas, nes viso labo tik atsarginis žaidėjas. Bahebeck ir Tabanou nuomos nebuvo labai sėkmingos, tad logiška, kad nepasilikom. Eysseric buvo vienas geresnių žaidėjų, bet į 4-3-3 neįsipaišė ir sėkmingiausiai žaidžia 4-2-3-1, kurios ASSE beveik nenaudoja. Maupay reikėjo žaisti ir tą jis gali daryti už Brest, kur nesveikai startavo su 4 įvarčiais. Lygiai taip ir Saint-Louis, kuriam dar trūksta iki pirmos komandos, o Ligue2 pats tas. Bamba gaila, nes talento daug, bet nesutiko pratęsti kontrakto. Manau turejo būti daugiau pastangų įdėta jį išlaikyti. Dekoke buvo laikomas talentingu ir sunku pasakyti kodėl paleidom. Matyt kitus jaunus gynėjus - Karamoko ir Cabaton, laiko perspektyvesniais. BAE buvo norima pasilikti, tačiau žaidėjo reikalavimai buvo klubui per dideli. Na o Mollo buvo parduodamų sąraše, po to ne, tada Galtier netiesiogiai jį apkaltino nepakankamomis pastangomis per treniruotes, išgalvotomis traumomis, tad smagu, jog atsirado, kas jį nori pirkti. Clement, Corgnet taip pat buvo arti komandos palikimo, tačiau norinčių neatsirado, o ir patys nesiveržė išvykti.
Apsimažinom sudėtį, bet kokybės atžvilgiu sustiprėjom. Į kiekvieną poziciją turim po pakeitimą, į kai kurias, net po kelis. Tikslas minimum lygoje yra Top 5, tačiau tikrasis tikslas turi būti užimti 4 vietą bei kabintis iki paskutinių turų į ČL poziciją. EL tikslas patekti į kitą etapą ir pabandyti bent vieną atkrentamųjų ratą praeiti. Taurės, kaip visada, gausim PSG ir skrisim.

Optimali sudėtis:
Paveikslėlis
Turbūt bus dažniausiai naudojama 4-3-3, juolab, kad pagaliau turime stiprią saugų linija. 4-4-2 ir 3-4-3 žiūrisi žiauriai gerai ir tikiuosi namie prieš silpnesnes ekipas bus naudojamos dažnai.

Žiema:
In:
Jorginho (nuoma)
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

2017/2018 transferų langas
Atvyko:
• Lois Diony (ST) iš Dijon už €10m.
• Assane Diousse (CM/DM) iš Empoli už €5m + bonusai.
• Gabriel Silva (LB) iš Udinese už €2.5m.
• Jorginho (RW/LW) iš Arouca už €1m.
• Aleksandros Katranis (LB) iš Atromitos už €0.8m + 15% nuo ateities pardavimo.
• Saidy Janko (RB) iš Celtc už €0.5m.
• Hernani (DM/CM) iš Zenit (nuoma).
• Remy Cabella (ACM) iš OM (nuoma).
Išvyko:
• Kevin Malcuit (RB) į Lille už €9m.
• Neal Maupay (ST) į Brentford už €2m + % nuo ateities pardavimo.
• Fabien Lemoine (DM/CM) į Lorient už €1m.
• Nolan Roux (ST) į Metz už €1m.
• Dylan Saint-Louis (ST) į Paris FC už €0.2m.
• Robert Berič (ST) į Anderlecht (nuoma be išpirkimo galimybės).
• Oussama Tannane (RW/LW) į Las Palmas (nuoma su €3.3 išpirkimo galimybe).
• Pierre-Yves Polomat (LB) į Auxerre (nuoma be išpirkimo galimybės).
• Jorginho (RW/LW) į Chaves (nuoma be išpirkimo galimybės).
• Arnaud Nordin (RW/LW) į Nancy (nuoma be išpirkimo galimybės).
• Benjamin Corgnet (ACM) į Strasbourg (kaip laisvasis agentas).
• Jeremy Clement (DM) į Nancy (kaip laisvasis agentas).
• Jordan Veretout (CM) į Aston Villa (baigėsi nuoma).
• Henri Saivet (ACM/CM) į Newcastle (baigėsi nuoma).
Ne visos sumos iki galo tikslios, nes ASSE neskelbia skaičių. Vienur rašo, kad Silva atkeliauja nemokamai, bet nuo kito pardavimo 50% atiteks Udinese, o kitur, kad paklojom €2.5. Katranis, Janko sumos irgi nėra pilnai aiškios, bet jos nėra didelės. Diony ar €10m kainavo vėlgi sunku pasakyti, nes esu ir €7m matęs. Visur surašiau didžiausias matytas sumas. Su pardavimais tas pats, bet ten bent pagrindiniai daugiau mažiau aiškūs. Papildomai eurų nubyrėjo už Zouma kontrakto pratęsimą (€1m), Matuidi pardavimą į Juve (€1m), Saint-Maximin pardavimą į Nice (€1.5m). Išleidom ~€20m, o pardavimai + minėtos papildomos įplaukos ~€17m. Turint omenyje, kad buvom pasiruošę už Salibur mokėti €8m + bonusai, tai visas rezervas neišnaudotas ir priklausomai nuo poreikio, galim stiprintis žiemą.
Garcia ir klubo tikslas bus smarkiai sumažinti sudėtį ir tai pavyko. Naujokų dvigubai mažiau nei išvykusių. Vartininko ir centro gynėjų linija nepatyrė pokyčių. Nors buvo gandų, kad Ruffier, Lacroix ar Pogba gali išvykti, bet tai neįvyko. Lacroix tapo vertėju klube ir svarbiu Garcia įrankiu. Pogba gavo sunkią traumą ir išvyks nebent žiemą, jei kam nors bus reikalingas. Smarkiai pasikeitė krašto gynėjų linija. Malcuit iškeliavo į Lille, o jį pakeis Janko bei akademijos žaidėjas RPG. Kol kas RPG įrodinėja, kad klubas priėmė teisingą sprendimą neieškodamas brangaus pakaitalo Malcuit. Kitoje pusėje Polomat išnuomuotas, o M'Bengue jei ir liks, tai žais už rezervus. Į LB poziciją turime du naujus žaidėjus: Gabriel Silva ir Alexandros Katranis. Vienas patyręs, kitas dar labai jaunas. Saugų linijoje galėjo būti Veretout sugrįžimas, bet paskutinę minutę įsitraukė Fiorentina, tačiau esu ne mažiau patenkintas ir Diousse atvykimu. Jaunesnis, šiai dienai kažkiek prastesnis, bet su didesniu potencialu. Hernani kol kas žaidė per mažai, kad susidaryti pilną vaizdą, bet už Saivet blogiau nebus, o pridengti gali nemažai pozicijų. Be minėtų Veretout ir Saivet, nemažai kitų saugų linijos žaidėjų paliko komandą (Lemoine, Clement, Corgnet). Jų indėlis paskutinį sezoną nebuvo labai ryškus, tačiau tai buvo ilgamečiai klubo žaidėjai ir vienu ar kitu laikotarpiu, labai svarbūs. Atsigavęs Dabo, į pagrindinę komandą įsiveržęs akademijos žaidėjas Maiga bei Pajot neleis jų labai pasiilgti. Puolime, deja, bet teko išpirkti Jorginho kontraktą. Portugalo transferas iki šiol man sunkiai suprantamas, bet dar jaunas ir gal kas nors išeis iš jo. Kaip naujoką laikyti galima po nuomos sugrįžusį Bamba. Bėda išlieka jo kontraktas iki kitos vasaros, tai turim laiko susisukti su pratęsimu iki žiemos. Diony debiutas nelengvas, kol kas gauna daugiau ant suolo pasėdėti, bet turėtų daugiau naudos atnešti nei į Belgiją išvykęs Berič. Cabella atvykimu aš esu labai patenkintas ir turėtų puikiai tikti naujam mūsų stiliui. Tannane išleidimas į Las Palmas ir Maupay pardavimas man yra didžiausi šio transferų lango minusai. Marokietis gal ir nebuvo labai švelnaus charakterio, bet sezono pradžioje atrodė atsigavęs. Dabar esame labiau priklausomi nuo traumų krašto puolėjų pozicijoje. Bent jau tiek, kad jei gerai sužais Kanaruose, tai išpirkos suma didesnė nei kad patys sumokėjome (+€1.1). Maupay teko parduoti, kiek suprantu, ne iš gero gyvenimo. Manau būtų tikęs Garcia propaguojamam žaidimo stiliui.
Pažymys, kurį rašyčiau šiam transferų langui yra 8:
• Pasamdėm inovatyvų trenerį, kuris verčia komandą presinguoti varžovus, žaisti trumpais perdavimais ir kontratakuoti. Netgi Dabo atgaivino.
• Iš svarbių praėjusio sezono žaidėjų netekom Malcuit, Veretout ir Berič, tačiau kol kas atrodo, kad pavyko juos sėkmingai pakeisti.
• Apsivalėm sudėtį nuo žaidėjų, kurių kreivė jau ėjo žemyn (Clement, Lemoine, Corgnet, Roux). Iki pilnos laimės trūko M‘Bengue (gal dar pavyks) ir Soderlund išvykimų.
• Atsinaujinom left-back‘o poziciją, kur buvo visiška skylė praėjusį sezoną.
• Nepavyko įsigyti Salibur, o Tannane nuoma palieka gan siaurą pasirinkimą krašto puolėjų pozicijoje.
• Vienas iš perspektyviausių akademijos žaidėjų Arnaud Nordin turės daug jam taip reikalingo žaidybinio laiko L2.
Pabaigai reikia pridurti, kad L1 dar yra tokia Joker taisyklė, kai gali vieną žaidėją, kuris lošia Prancūzijoje, pasigninti ne per transferų langą. Ben Arfa atstovas prasitarė, kad vasara buvo susidomėjimas iš ASSE, bet PSG nesureagavo. Gal dar ne viskas baigta šioje istorijoje, kadangi į Turkiją neišvyko, o nutrenktas į rezervus.

Žiema:
Atvyko:
• Robert Berič iš Anderlecht - grįžo iš nuomos.
• Yann M'Vila iš Rubin - nemokamai.
• Paul-George Ntep iš Wolfsburg - nuoma iki sezono pabaigos be išpirkimo galimybės.
• Neven Subotič iš BVB - €0.75m.
• Oussama Tannane iš Las Palmas - grįžo iš nuomos.
• Mathieu Debuchy iš Arsenal - nemokamai.
Išvyko:
• Lois Diony į Bristol City - nuoma su išpirkimo galimybe.
• Bryan Dabo į Fiorentina - €4m + bonusai.
• Leo Lacroix į Basel - nuoma su išpirkimo galimybe.
• Florentin Pogba į Gençlerbirligi - transfero suma neatskleidžiama.
• Alexander Soderlund į Rosenborg - €0.5m
• Habib Maiga į Tulos Arsenal - nuoma be išpirkimo galimybės
• Ryan Souici į ESSG - nuoma be išpirkimo galimybės.
Pliusai:
• Pasipildėm dideliais vardais ir nepabijojom surizikuoti bei pramušti algų kepurę. Tai rodo klubo ambicijas ir norą grąžinti komandą į kovą dėl EL pozicijų. Fanai turėtų būti patenkinti, o dabar jau viskas nuo Gasset ir žaidėjų priklauso. Didesni vardai galbūt yra plano dalis pritraukiant naujus investuotojus.
• Laikas parodys ar CB pozicijoje Subotič bus geriau nei Lacroix bei ar RB pozicijoje Debuchy bus geriau už Janko su RPG. Faktas, kad šitam sudėtingam laikotarpyje reikia patyrusių dėdžių, tai bent iš šitos pusės, tikrai upgrade. Leidžiu sau manyti, kad ir kokybės pridės aikštėje daugiau.
• DM pozicijoje, kuris laikas neturėjom stipraus žaidėjo, kuris netik gerai perduotų kamuolį, bet ir atakas griautų. Visa tai atsiliepė mūsų gynybos rezultatams. M’Vila panašus į tą žaidėją, kuris galėtų padėti komandai.
• Puolime, vietoj nei vieno įvarčio neįmušusių Diony su Soderlund, susigrąžinom Berič ir ant nuomos paėmėm Ntep. Per 1mėn jie jau turi 3 įvarčius per abu. Akivaizdus sustiprėjimas.
• Atsikratėm visiškai jokios naudos nedavusiais Soderlund bei Pogba. Sugebėjom už ne mažiau nei patys mokėjom parduoti itin nestabilų Dabo. Išnuomavom Diony ir Lacroix su išpirkos sumomis, tai jei gerai pavarys, galbūt pavyks atgroti sumą, kurią sumokėjom.

Minusai:
• Jeigu grįžti į vasara, kur transferų langas tikrai ne itin vykęs gavosi, tai galima užduoti klausimą, kodėl negalėjom tada pasistengti labiau dėl Garcia? Per pusmeti staiga nepraturtėjom, tad galimybės buvo ir tada. Kai kurie sandoriai yra Gasset nuopelnas, bet pastatėm save į labai nedėkingą padėtį pridarydami klaidų vasara, kurias turėjom taisyti sausi.
• Pavyko prastumti Pogba, kurio kontraktas baigiasi vasara, tik neaišku ar bent pakelį čipsų gavom už jį. Bėda, kad kitų žaidėjų, vasara tapsiančių FA, niekur neprakišom. Bamba, KTC, KMP ir Maisonnial arba gaus naujus deal‘us arba išeis nemokamai. Peršasi kelios išvados – žaidėjai reikalingi dabar ir negaila juos prarasti nemokamai / tikimasi susitarti dėl naujų kontraktų / niekam jų nereikėjo (netinka Bamba atveju).
• Per mažai jaunimo išnuomavom. Vienintelis Souici išvyko, bet tikrai galėjom labiau pasistengti ir dar bent pora jaunių į tą patį National išnuomoti. Nebent tikslas yra su rezervais pasikelti viena lyga į viršų ir nesinori silpninti komandos.
• Jeigu Berič gaus trauma, tai į centro puolėjo pozicija reikės statyti Hamouma ir Bamba. Jie ten idealiai nesijaučia, bet iš bėdos gali žaisti.
• Liko M‘Bengue..

All in all, tai pliusai stipresni už minusus ir transferų langas toks, kokio jau seniai neturėjom. Gaila, kad turbūt neužteks jo, kad kažką daugiau nei pirma lentelės pusė išlaužtume.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Kas iki šiol įvyko 2017/2018 transferų lange:

[tweet][/tweet]
Pirmas išvykstantis žaidėjas - jaunas vartininkas Anthony Maisonnial. Nepatenkintas esu šiuo perėjimu, nes jaunas žaidėjas su potencialu palieka klubą nemokamai. Kiek žaidė, tiek patiko man, tai antro vartininko poziciją tikrai galėjom pasiūlyti. Galbūt pačiam norėjosi nr. 1 būti, o kol yra Ruffier, tol tai sunkiai įmanoma ir šiaip L1 pagrindiniu dar nepasiruošęs būti. Šveicarijoje manau sugebės sėkmingai žaisti. Gerai, kad turim dar jaunesnį ir panašu, perspektyvesnį vartininką akademijoje.

Katranis į Mouscron nuomai su išpirkimo galimybe. Nemanau, kad bus labai didelė ir bus įdomu sekti, kaip jam ten seksis. Dar labai jaunas žaidėjas.
[tweet][/tweet]

Pajot keliasi į Angers iki 2021m. Įdomu už kokią visgi sumą pardavėm. Manau apie €1m gausim, o Pajot belieka padėkoti už 3 sezonus vilkint žalius marškinėlius. 90 rungtynių, iš jų 17 Europoje bei įmušti 6 įvarčiai. Tikras profas buvo, įmušė gražių įvarčių, ėjo į visas dvikovas nedvejodamas. Turėtų gauti daugiau laiko Angers.
[tweet][/tweet]

Debuchy pasirašė naują kontraktą iki 2021m. Klubas apie tai pranešė tikrai šmaikščiai :D
[tweet][/tweet]
Aš vistiek netikiu, kad išbus jis tiek pas mus, juolab, kad yra minėjęs, jog norėtų karjerą Lille pabaigti. Tikiuosi kitą sezoną varys neprasčiau nei antrąją dalį 17/18.
Mathieu Debuchy: "I really enjoyed these four months spent in Saint-Étienne, I had excellent moments in contact with the Stéphanois and the ASSE supporters, and their hospitality touched me a lot. Playing at home in such atmosphere with the good results we have achieved in recent months have reinforced my choice to extend with ASSE, and the presence of Jean-Louis Gasset has also counted in my reflection. It is important that we start very consistently to be competitive from the start of the championship!"
[tweet][/tweet]
Neįtikėtina. Sunku man suprasti, ką jame pamatė Porto. Bus juokinga, jei parduos už kelių metų už kosminę sumą. Dabar pasiėmėm €3m, o mokėjom 10 kartų mažiau. Sėkmės jam.

[tweet][/tweet]
Nuplaukė kokie €8-10m, kuriuos galėjom gauti jei būtume anksčiau kontraktą pratęsę su Bamba. Dabar išeina nemokamai pas Galtier.. Keistas gal ir pačio Bamba sprendimas, nes domėjosi ir rimtesnė komandos nei Lille. Keista ir kad nesugebėjom panašių sąlygų pasiūlyti, kaip dogai.

[tweet][/tweet]
Ronael Pierre-Gabriel oficialiai persikėlė į Monaco. Suma vienur rašoma €6m, kitur €6.5m, dar kitur €7.5m. Dar rašoma, kad 15% nuo kito pardavimo įkris į mūsų kišenę ir minima, jog turime pirmumo teisę į Adama Diakhaby, monegaskų jauną krašto puolėją, jei visgi jis kažkur iškeliautų šią vasarą.
Nors daugumu fanų pyksta, kad RPG parduotas, aš kiek nusivylęs nebent dėl sumos, kuri, mano manymu, galėjo būti ir didesnė. Tačiau jei visgi turim tą % nuo kito sale, tai situacija šiek tiek pagerėja. Bet kuriuo atveju, būtų tik antras pasirinkimas į RB poziciją, jei būtų likęs. Greičiausiai vistiek būtume ieškoję, kur išnuomoti. Jei ne tos traumos, gal būtų visai kitaip dabar, bet jų buvo tikrai daug ir ilgalaikių. Dabar papildėm piniginę, kas galbūt leis įsigyti geresnius žaidėjus.

[tweet][/tweet]
Šitas loan'as atrodo geresnis nei į Tulos Arsenal. Metz žais Ligue 2, kas šiai dienai yra geras lygis Maiga tobulėti. Tik keista, kad įtraukėm išpirkimo galimybę po nuomos. Maiga vertinu visai neblogai ir norėtųsi, kad dar gautų šansą už ASSE.

[tweet][/tweet]
Nors jau atrodė vienu metu, kad Kevin Monnet-Paquet keliaus į Reims, bet visgi išsaugojom ir pasirašėm sutartį iki 2021 metų. Gasset jis patiko ir sužaidė labai neblogą antrą sezono pusę. 30 metų žaidėjui duoti 3 metų sutartį gal ir nėra itin protingas sprendimas, bet kita vertus, išsaugojom patyrusį žaidėją, gerai pažįstantį komandą, universalų ir stipriai žaidžiantį svarbias rungtynes. Nemanau, kad jam numatyta startinė rolė, bet jei kas, tai gan ramu, kad KMP bėdos nepridarys. Fanai net skanduotę jam turi: "Ne jamais oublier, ce soir on va gagner, grâce à Monnet-Paquet! (Niekada nepamiršk, šiąnakt mes laimėsim, dėka Monnet-Paquet).
Išlaikėm Debuchy ir KMP, paleidom KTC ir Bamba iš tų, kurių sutartys baigėsi šią vasarą. KTC, beje, pasirašė kontraktą su Zagrebo Dynamo. Apmaudu dėl Bamba, bet ten vaikio sprendimui daug įtakos turėjo jo aplinka. Na ir signing fee bonusiuką gavo.

[tweet][/tweet]
Oficialu: Wahbi Khazri ASSE žaidėjas!
27 metų krašto puolėjas/atakuojantis saugas pasirašė kontraktą iki 2022 metų. Suma €6,5 + bonusai, galintys sumą padidinti iki €10m. Pats žaidėjas gavo €3m pasirašymo bonusą ir gaus €200k į mėnesį, o su bonusais turėtų būti geriausiai apmokamas komandos žaidėjas kartu su Ruffier.
Ligue 1 puikiai pažįstamas žaidėjas. Pradėjo karjerą Bastia, kur sužaidė kelis solidžius sezonus. Tada sekė du geri metai Bordeaux ir persikėlimas į Sunderland. Ten įsitvirtinti per du sezonus nepavyko, tačiau mušė į MU ir Chelsea vartus bei atliko rez. perdavimą prieš Liverpool. Praėjusį sezoną praleido Rennes bei buvo bretonų rezultatyviausias žaidėjas per visus turnyrus įmušęs 11 įvarčių. Už Tunisą PČ pasirodė taip pat solidžiai, buvo kapitonas, pelnė 2 įvarčius ir atliko 2 rez. perdavimus.
Nėra galbūt pats greičiausias žaidėjas, bet labai techniškas, galintis žaisti bent per kelias pozicijas puolime ir turintis labai smagią dešinę koją. Baudos smūgių realizavimas taip pat viena iš stiprybių.
Kaip suprantu, Khazri atėjimas yra labai svarbus, kalbant apie M'Vila kontrakto pratęsimą. Pastarieji kartu 15/16 žaidė Sunderland bei tapo artimais draugais ir Yann norėjo jį matyti ASSE, prieš pasirašant naują kontraktą. Aplamai žaidėjas aukšto lygio ir sustiprins puolimą vienareikšmiškai. Dar ir į konkurentus nenuėjo.
Ūgis: 182cm
Svoris: 76kg.
Numeris: 10
[tweet][/tweet]
10 numerio davimas sukėlė nerimą, kad Cabella nebebus.. Dar labiau neramu, kai paskaičiau, kad Cabella gali būti įtrauktas į Balotelli sandorį. Kaip ir labai logiškas ėjimas būtų visoms pusėms. Iškart pasirodė naujienos, kad Eysseric yra planas B.
Klausimų dar liko nemažai. Kol kas didžiausia problema su gynyba. Praktiškai neturime kuo keisti pagrindinio ketverto, jei atmesim akademijos žaidėjus. Centro saugų pakankamai, jei niekas neišeina. Puolime daug kas priklauso nuo Berič ir Diony ateities. Slovėną reiktų parduoti, jei kontrakto nepratęsim, o Diony pasilikčiau. Per draugiškas atrodo neblogai ir žiauriai vertę nusimušęs po paskutinio sezono.

Tai kol kas nei Kolo (nors Gignac įkėlė foto, kur atsisveikina su pastaruoju), nei Waris, nei Ounas, nei Cabella. Turim vieną naujoką ir berods 14 išvykusių žaidėjų. Būtent į tai atkreipė dėmesį Gasset, po mačo su Amiens, kad sezono pradžiai, atmetus jaunimą, turi tik 14 žaidėjų. JLG akivaizdžiai nepatenkintas ir apeliuoja į board'ą, kad kol kas pažadai nėra vykdomi, dėl kurių jis sutiko likti dar sezonui. Pirmadienį suplanuotas susitikimas būtent aptarti tolimesnę transferų lango eigą.
Užknisa, kai tokie reikalai lenda į paviršių. Norėtųsi profesionalesnį ir aukštesnio lygio organizacijos įvaizdį formuoti. Akmuo ir į mūsų sporto direktoriaus Frederic Paquet daržą.

Grįžtant prie žaidėjų, tai kažkaip tikiu, kad Kolo ir Waris atsiras ASSE. Norėtųsi, kad jei tai bus nuomos (kokie 95%), tai įsitraukti išpirkimo galimybę. Ancelotti Ounas paleisti nenori, tad jį galim pamiršti. Su Cabella ir jo atstovais buvo susitikimas vakar. Labai viliuosi, kad šitas transferas materializuosis. Kaip suprantu, nemažai priklauso nuo likusių dviejų žaidėjų, už kuriuos galime kažkiek pinigų gauti pardavus: Berič ir Lacroix.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

[tweet][/tweet]
Oficialu: Timothee Kolodziejczak ASSE žaidėjas!
Nuoma iš Tigres sezonui su galimybe kontraktą išpirkti už €5m. Kolo gali žaisti tiek CB, tiek LB. Karjerą pradėjo Lens, o vėliau labai jaunas persikėlė į OL. Žaidė ir daug visose jaunimo rinktinėse iki U-20, o 2010 metais kartu su Griezmann, Lacazette ir Grenier tapo Europos U-19 čempionais. Nepavyko jam įsitvirtinti OL, tad 2012 metais persikėlė į Nice, kur sužaidė du labai gerus sezonus bei užsitarnavo perėjimą į Sevilla. Ten vėlgi žaidė nemažai pirmus du sezonus, laimėjo dvi Europos lygas iš eilės ir pateko į 2014-2015 sezono komandą. Paskutiniame savo sezone Andalūzijoje iškrito iš rotacijos ir žiemą persikėlė į Gladbach. Ten per pusę sezono dėl traumų ir konkurencijos žaidė nedaug. Paskutinė stotelė buvo Tigres UANL klubas Meksikoje, kur sužaidė iš viso 8 rungtynes per vieną sezoną.
Atletiškas gynėjas, ganėtinai vikrus, moka žaisti su kamuoliu ir tiksliai jį perduoti. Kartais per daug agresyvus ir raudona kortelė jam ne naujiena. Paskutiniu metu mažai žaidė, tad reikės laiko įsivažiuoti, kad grįžti į tą Nice ir Sevilla formą. Smagu, kad įtraukėm išpirkimo galimybę po nuomos.

Ūgis: 185cm.
Svoris: 75kg.
Numeris: 5

Čia geriausia šito transfero dalis :lol: :
[tweet][/tweet]

What does AS Saint-Etienne represent for you?
It’s a great club, with a great history, a huge fan base and a large team that’s going to be at the top of the rankings this year. I’m happy to join Kevin Monnet-Paquet who I knew while playing for Lens and Wahbi Khazri. That will facilitate my integration into the club. I had already been approached last year and this initial contact was renewed this summer. So I spoke with the coach of les Tigres because joining “Sainté” was my priority.

Was coming back to Ligue 1 a priority?
Since I was no longer playing with les Tigres and since I was aware of ASSE’s plans for the future, it was something I very much wanted to do and the most interesting solution for me. I was always treated very well in Mexico and my experience there has forged my character.

How did Jean-Louis Gasset welcome you?
I saw him yesterday and we spoke a lot. He knows that for a few years now I’ve played in the center even though I was trained to play on the left side. Those are two positions that I love. The coach knows that he can count on me in the center or on one of the flanks.

In what state of mind are you facing this challenge?
Today, I’m on loan to ASSE! I’m coming back to France because I want to, I want to find the “Kolo” that I was. Even if I’ve played less in Mexico, I’m in good shape. With André-Pierre Gignac, we worked with a Fitness Coach in order to maintain our level of physical fitness this summer and it’s paid off.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Manu Lonjon rašo, kad ASSE pakeitė strategiją dėl Cabella. Su OM iki sezono pabaigos nesitampysime ir bandysime transferą sutvarkyti greitai. Buvo išsiųstas naujas pasiūlymas - €7m + bonusai. Tai €3m geresnis pasiūlymas, negu pirmai siūlėm. Pasižiūrint į Khazri kainą, tai manau, kad Cabella neturėtų kainuoti daugiau. OM visą laiką prašė €10-12. Pinigų transferams jiems reikia, o delsti labai ilgai tikrai nenori.
Jei visgi pavyktų įkalbėti OM ir Cabella taptų ASSE žaidėju, daugiau naujokų nebūtų, nebent pavyktų parduoti Berič ir Lacroix. Tada kaip ir pakaitalo Diony reikėtų. Slovėną būtina parduoti, jei neduosim naujos sutarties. Kontraktas baigiasi kitą vasarą.
Oussama Tannane, panašu, kad kelsis į AZ Alkmaar. Bičas jau deda Instagram stories Olandijoje, kad home sweet home. Greičiausiai nuoma bus.
Pasirodė gandų, kad Fulham domina Selnaes. Domina jau ne pirmą kartą. Viskas manau priklauso nuo offerio. Jeigu €10m ir daugiau, tai board'as gali nesusilaikyti ir parduoti. Juolab, kad kontraktas iki 2020, tai kitą vasarą kaina būtų žemesnė, jei nepasirašys naujo. Laiko šitam transferui ne daug, nes EPL langas užsidaro rugpjūčio 9d.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Yahoo Sports, kurie šūdo nerašo, skelbia, kad po šiandienos susitikimo tarp ASSE ir OM, pastarieji priėmė €7,5m + €2m bonusų pasiūlymą už Cabella. Liko keletas detalių tarp ASSE ir Cabella, kurios turėtų išsispręsti per savaitę.
Susilaikysiu nuo platesnių komentarų kol dar ne oficialu, bet wow kaip dirba board'as šią vasarą, tiesiog wow.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Garcia biški stabdo Cabella perėjimą. Turi nuostolių OM puolimo grandyje, tai Cabella pirmam ture turbūt starte žais.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Buvo pasirodę gandų apie Salibur ir Konate, bet nebus nei vieno nei kito. Per brangūs. Fulham įsigijo Anguissa, tai nuo Selnaes atsikabins. Tannane su Lacroix turėtų rasti naujus klubus artimiausiu metu.
Gasset vizija yra turėti 16 pirmos komandos žaidėjų, o likusias vietas užpildyti jaunimu. Tai po kol kas turim 2 GK (Ruffier ir Moulin), 5 gynėjus (Perrin, Subotič, Debuchy, Silva ir Kolo), 3 saugus (M'Vila, Selnaes, Diousse), 5 puolėjus (Diony, Berič, Khazri, Hamouma, KMP). Tai pridėjus Cabella gautųsi kaip tik 16. Dar yra toks nei pirmos, nei antros komandos žaidėjas, kaip Nordin. Būtų puiku pratęsti su juo sutartį ir dar vienam sezonui pasistažuoti į Nancy išsiųsti. Neskaičiavau ir M'Bengue, kurio nėra trenerio planuose.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

[tweet][/tweet]
Išpirkimo galimybė €3m. Na tikiuosi įsitvirtins ten ir išpirks HSV. Nepaliko įspūdžio, kiek žaidė už ASSE.
Manu Lonjon rašo, kad M'Bengue su Tannane taip pat greit išjudės. Dėl M'Bengue tai opapa, kaip gerai būtų.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 18
Pranešimai: 1507
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

T-Wolves rašė: 05 Rgp 2018, 21:02 Atletiškas gynėjas, ganėtinai vikrus, moka žaisti su kamuoliu ir tiksliai jį perduoti. Kartais per daug agresyvus ir raudona kortelė jam ne naujiena.
Nu dėl vikrumo tai nesutinku, tik čia klausimas, kaip mes tą vikrumą suprantam? Bėgti su kamuoliu gali, jėgos ir ištvermės turi, bet ant staigumo išdurti ar paimti priešininką, tai čia jo silpnoji pusė. Gal dėl to pernelyg labai atsikišusio užpakalio..
Kolo man vienas iš tų tūkstantinių buvusių jaunuolių, duomenis ir potencialo lyg ir turi, bet kažkas ypatingo gautusi, taip ir nesigauna.
Čia kaip suprantu įmat jį ne startui?
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Kolo kol kas turėtų coverinti CB ir LB pozicijas. Sevilla ir Nice laikų Kolo turbūt starte žaistų.
Cabella vakar nebuvo registruotas. Tikiuosi kitą savaitę paskelbsime oficialiai.
L'Équipe rašo, kad domimės galimybe N'Koudou ant nuomos paimti. Gasset su Pochettino some how gerus santykius turi.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius


Iki sezono pabaigos nuoma į Utrecht. Kaip suprantu, be išpirkimo galimybės.Bus matyt, gal būt namie atsigaus, bet nelabai tikiu, kad kada nors dar už ASSE gerai žais.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

Manu Lonjon rašo, kad Cabella taps ASSE žaidėju kažkur per 36h ir prisijungs prie grupės šį savaitgalį. Jau ne pirmas kartas, kai viskas taip arti, todėl vertinu vis dar labai atsargiai.
Vartotojo avataras
T-Wolves
Posts in topic: 149
Pranešimai: 2260
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 12:01
Miestas: Vilnius

T-Wolves rašė: 14 Rgp 2018, 21:56 Manu Lonjon rašo, kad Cabella taps ASSE žaidėju kažkur per 36h ir prisijungs prie grupės šį savaitgalį. Jau ne pirmas kartas, kai viskas taip arti, todėl vertinu vis dar labai atsargiai.
OK, Bouhafsi iš RMC rašo tą patį. Suma iki €7m. Kontraktas 4 metų. Pasirašo rytoj.
Plosiu atsistojęs, jei prasuksim tokį dealą.
Vartotojo avataras
Luigi
Posts in topic: 18
Pranešimai: 1507
Užsiregistravo: 05 Rgp 2018, 01:41

Rimtą komandą sukat!! Sakyčiau tokią rimtą, kad pagal sudėtį ASSE yra drąsiai top5 lygoj ir net gali gerokai pasikandžiot dėl ČL spot’o.
Kažkada seniai diskutavom apie jūsų algų kepurės blogumą ir tai, kad ASSE yra visgi pajėgi pritraukt daug žinomų ir gerų žaidėjų. O tu manęs neklausei :violence-smack:
Skelbti atsakymą