Lietuvos Rinktinė

Skelbti atsakymą
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 163
Pranešimai: 3582
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

kokos rašė: 23 Sau 2023, 22:08 O kas yra didelis CV?
Lietuvos atveju, bent siek tiek rimciau uz ta pozicija kurioje dirbs Lietuvoj.

Ziurint i Patrick de Wilde ar Breu CV jos gana vargingos:

https://www.transfermarkt.co.uk/patrick ... iner/20595

https://www.transfermarkt.com/reinhold- ... ainer/1126

Patrick'as visur pabuves, bet puse darbu truko nuo menesio iki triju, vietomis matosi, kad ryskus nevykes karjeristas, kuris panasu techninio direktoriaus rolej visad bus treciarusiam futbole.

Breu is esmes buvo tik Liuksemburge, ir jam pliusa uzdeda tik tas, kad Liuksemburg'as evoliucionavo futbole, kas galejo nutikti ir daugiau maziau savaime primetus, kad jie turi stiprius kaimynus, zvejoja uzsieniecius su Liuksemburgo saknimis, o dalis zaideju tenais turi Portugalisku, Serbisku saknu.
Vartotojo avataras
reyu
mes que un club
Posts in topic: 35
Pranešimai: 1827
Užsiregistravo: 06 Rgp 2018, 08:17

Žiniasklaidoje pasirodė, kad Breu buvo siūlęs Lietuvos rinktinei imti Javier Perez, kuris buvo Patrick Vieira asistentu JAV u-20 rinktinėje ir, dabar Manchester United besidarbuojančio Chris Armas, asistentu New York City komandoje. Po to Toronto FC nuėmus pagrindinį trenerį jį paskyrė kaip caretaker, kur po 1 pralaimėjimo per 7 rungtynes gavo pilnas teises kaip pagrindinis treneris. Tiesa ilgai netraukė ir po 6 pralaimėjimų iš eilės serijos buvo nuimtas.

@The_Red_Army tokį iškart imtų vien dėl tautybės.
The_Red_Army
trancendentine reiksme
Posts in topic: 163
Pranešimai: 3582
Užsiregistravo: 04 Rgp 2018, 17:33

reyu rašė: 24 Sau 2023, 12:49 Žiniasklaidoje pasirodė, kad Breu buvo siūlęs Lietuvos rinktinei imti Javier Perez, kuris buvo Patrick Vieira asistentu JAV u-20 rinktinėje ir, dabar Manchester United besidarbuojančio Chris Armas, asistentu New York City komandoje. Po to Toronto FC nuėmus pagrindinį trenerį jį paskyrė kaip caretaker, kur po 1 pralaimėjimo per 7 rungtynes gavo pilnas teises kaip pagrindinis treneris. Tiesa ilgai netraukė ir po 6 pralaimėjimų iš eilės serijos buvo nuimtas.

@The_Red_Army tokį iškart imtų vien dėl tautybės.
Susikuret jus cia forume paraleline realybe apie tai ka as galvoju :lol:

As puikiai suprantu, kad Ispanams prasimusti per uzsieny yra greitkelis, nes ten tikrai atsiranda daug, kurie juos ima del paso.

Ir siaip mano aplinkoj Ispanai buvo labai kieti ir ta zinojau nuo 2013 metu, veliau jie buvo tik rimtesni ir rimtesni, tai siai dienai ir 90% Ispanu neatitiktu kriteriju :mrgreen:

Armas beje jau i Leeds'a nuejo, buti Marsch'o asistentu.
Skelbti atsakymą