Page 105 of 105

[EFC] Premier League

Posted: 05 May 2026, 18:28
by reyu
Rohlis per kokius pustrečio mėnesio buvo sužaidęs kone 5 minutes. Labai nustebino vakarykštis jo intensyvumas. Ir greitas ir daug bėgti galintis. Tiesa su Doku problemų turėjo ir jis.

[EFC] Premier League

Posted: 06 May 2026, 09:14
by hippo
reyu wrote: 05 May 2026, 18:28 Rohlis per kokius pustrečio mėnesio buvo sužaidęs kone 5 minutes. Labai nustebino vakarykštis jo intensyvumas. Ir greitas ir daug bėgti galintis. Tiesa su Doku problemų turėjo ir jis.
Visada sakiau, kad ten slepiasi įdomus materijolas su gerais šansais prasimušt. Tinkama fizika EPLui, labai Moyesiškas žaidėjas ir charakteris atrodo teisingas.
Jo problema ta, kad Evertono vidurys užkimštas. Ir Iroegbunamas ko gero nusipelno daugiau minučių negu gauna, ir Armstrongas sėdo ant suolo. Nes Garneris, Gana ir KDH kai sveiki, neliečiami, kas yra logiška ir suprantama. O vokiečiui, kaip ir daugumai, reikia priprast prie Anglijos tempų. Tai nors buvo ir gerų dalykų jo pirmuose pasirodymuose, bet daug ir klaidų ir užmigimų. O kai Gana išvažiavo į Afriką, jis gavo traumą.
Pliusas, kad gali per kelias pozicijas žaist, ką ir vs City įrodė. Kažkada mačiau paveiksliuką, kokiose pozicijose jis Freiburge lošė, tai visose išskyrus vartininko, CB ir LB.

[EFC] Premier League

Posted: 10 May 2026, 17:55
by hippo
Tai dabar jau tikrai Europa nuplaukė.
Prieš sezoną būčiau sakęs kad lentelės vidurys būtų visai neblogas pasiekimas, bet dabar atrodo kaip prarasta galimybė. Nekalbant apie tą durną 3 rungtynių seriją su praleistais golais per pridėtą laiką ir teisėjų nupyzdintais pendeliais, tai kažkaip gynyba, kuri buvo geležinė, į sezono galą pasidarė kaip Nausėdos minkštoji galia, apie kurią vis pasakoja Nausėdienė. 9 praleisti golai per paskutines 4 rungtynes ir dauguma iš jų soft. Palace su savo vienu blogiausių puolimų lygoj šiandien galėjo kokius 4 įmušt.

Edit: pasikonsultavau su robotu ir sužinojau, kad prie palankių aplinkybių net 9 vieta gali atnešt Europą. Kadangi devinti dabar žengia Chelsea karžygiai, tai juos pralenkt įmanoma net ir su tokia soft power. Teoriškai ir Brentfordą dar galima pavyt.

[EFC] Premier League

Posted: 15 May 2026, 13:52
by hippo
Premier League's Key Match Incidents panel oficelei pripažino, kad šį sezoną iš Evertono nupyzdino 3 pendelius :animals-bunnywhite:
Pridėjus kitas teisėjų nesąmones susiskaičiuoja 8 pavogti taškai. Aišku tokie skaičiavimai nėra labai fair, nes pakeitus sprendimą, pasikeistų ir žaidimo eiga ir penis žino, kaip rungtynės pasibaigtų. Nu bet vistiek faktas kaip blynas (ypač turint galvoj, kad dauguma tų teisėjų šūdų buvo rungtynių pabaigose), kad jei pasauly būtų teisibė, tai Everonas dabar ne svajotų apie Konferencijų puodelio galimybę, o rimtai kovotų dėl CL (čia aišku nevertinant, kaip pasikeistų kitų komandų surinkti taškai).

Dar toks įdomus įdomumas, kad visos trys vagystės įvyko per labai trumpą laiką ir visos sudalyvavo kovoj dėl titulo bei išlikimo (Arsenalui pridėjo 2 taškus, City - tašką, West Hamui - du taškus)

[EFC] Premier League

Posted: 17 May 2026, 19:10
by hippo
Graudu kaip komanda subyrėjo sezono gale.

[EFC] Premier League

Posted: 18 May 2026, 10:02
by hippo
Bandau sugalvot to subyrėjimo priežastis.

Treneriukui didelių pretenzijų nesugalvoju. Viską verst ant aplinkos, oro sąlygų ir žolės spalvos gal ir negalima, bet aplinkybės tikrai nekaip sukrito. Traumos - pvz. su Grealishu tikrai nebūtų iššvaistyta tiek taškų from winning positions, nes jis tobulai tinka uždarinėt rungtynes, kai pirmauji. Su Branthwaite irgi garantuotai nebūtų pamesti taškai, kai rungtynių gale einama va bank ir lėtus CB pagauna ant kontrų.

Elementarios sėkmės irgi pritrūko. Teisėjų apsišikimai, iš nieko praleisti golai paskutinėm minutėm. Vakar jau atrodė, kad gal fortūna pagaliau atsisuks papais į priekį, kai Rohlis įmušė fuksovą golą, nors pagal žaidimą turėjo baigtis 0-0. Bet tada virai vėl sugalvoja šaudyt į sau į kojas, O'Brieno kliurka lygioj vietoj ir viskas baigiasi 3 praleistais įvarčiais iš 0.7 xG

Individuali forma pakrito nelaiku ir ne vietoj. KDH nusikalęs, iš Ndiaye likus šlapia vieta, turbūt McNeilas už jį daugiau naudos duotų, o tai kai ką sako.
Čia turbūt didžiausias priekaištas Moyesui. Jis visada mokėdavo antroj sezono pusėj pasiekt fizinį piką net ir turėdamas trumpą suolą, bet dabar visi kažkokie negyvi. Turint galvoj, kad reikėjo žaist vienu frontu, tai yra nepateisinamas dalykas. Kokie Crystal Palacea trodo šviežesni, nors jiems dabar galvoj ne lyga, o europuodas :confusion-shrug:

[EFC] Premier League

Posted: 19 May 2026, 10:25
by flasher1
Keli paskutiniai Evertono turai - kaip Šeimuso atsisveikinimas, t.y. visiškas nesusipratimas. Vakar Bernlis prieš Arsenalą turėjo daugiau motyvacijos negu irisai kovodami dėl vietos Europoje.

[EFC] Premier League

Posted: 20 May 2026, 09:08
by hippo

[EFC] Premier League

Posted: 20 May 2026, 12:07
by reyu
Virai, gal tiesiog be traumų sekmadienį? Nesiplėšyti ir pasaugoti save?

[EFC] Premier League

Posted: 20 May 2026, 12:45
by yodawg
Visi žinom, kad negalima Evertonu pasitikėti svarbiomis akimirkomis.

[EFC] Premier League

Posted: 20 May 2026, 13:32
by hippo
reyu wrote: 20 May 2026, 12:07 Virai, gal tiesiog be traumų sekmadienį? Nesiplėšyti ir pasaugoti save?
Susidaro toks vaizdas (galimai apgaulingas, nes logikos tame nėra) kad jie jau porą mėnesių nesiplėšo ir saugosi.
yodawg wrote: 20 May 2026, 12:45 Visi žinom, kad negalima Evertonu pasitikėti svarbiomis akimirkomis.
Arsenalo fanai nesutiktų

[EFC] Premier League

Posted: 22 May 2026, 18:20
by hippo
Atrodo vyrai atsižvelgė į @reyu prašymą.
Iš moralinių principų nekelsiu Sun video, bet ten užfiksuota, kaip Grealishas su Pickfordu ir Garneriu paryčiais išlenda iš strip clubo.

Iš kito kampo pažiūrėjus į tas rungtynes, tai kokia užkeikta yra Richarlisono karjera :happy-partydance: Kad nebereikėtų kovot dėl išlikimo, perėjo iš Watfordo į Evertoną. Atsitiko gyvenimas ir kad nebereikėtų kovot dėl išlikimo, perėjo į Tottenhamą. Ryšium su tuo kovoja dėl išlikimo :handgestures-salute:

Lyg ir bando bičas kilt į aukštesnį lygį, bet neišvengiamai nusmunka ten pat :confusion-shrug:

O jei dar Evertonas, dėl kurio išlikimo jis tiek sveikatos paliko, išsiųstų jį į Championshipą, tai išvis būtų koks tai maindfakas.

[EFC] Premier League

Posted: 24 May 2026, 20:23
by Joske
Nu ir pasišikot... būtumėt Spursus išmetę iš pl :/

[EFC] Premier League

Posted: 24 May 2026, 20:41
by Dipsiukas
Netikėliai jūs visiški. Tokią progą praradot išmest Spursus iš lygos. Once in a lifetime.

[EFC] Premier League

Posted: 24 May 2026, 21:32
by yodawg
-10 taškų Evertonui.

[EFC] Premier League

Posted: 25 May 2026, 09:30
by hippo
Šūdina sezono pabaiga lėmė tai, kad ir visas sezonas išėjo labai nestebuklingas.

Moyesas ir pats sakė ir valdžia turbūt tikėjosi, kad tikslas yra progresas. Bet kai palygini su praeitu sezonu, tai matai tą pačią 13 vietą ir +1 tašką. Kaisakant ne progresas, o visiška stagnacija. O jei atmetus Daišo auksinius laikus ir žiūrint vien į Moyeso spellą, tai net ne stagnacija, o žingsnis atgal, nes praeitas sezonas buvo per visus galus geresnis ir dar su prastesne sudėtim.

Twitterio kariai jį jau atleidinėja, savininkai nemanau, kad turi panašių minčių, bet vasarą turi normaliai paremt treneriuką, jei nori kažko daugiau.

[EFC] Premier League

Posted: 25 May 2026, 10:06
by Phect
Skaitant vietinius atsiliepimus susidaro įspūdis, kad Evertonas tęsia savo itin prastų atsisveikinimų su legendom tradiciją. Hibbert, Osman, Baines, o dabar ir Coleman. Klubas, regis, neiškomunikavo fanams, kad bus kažkoks atsisveikinimas po paskutinių rungtynių (30 minučių po mačo pabaigos), tai fanai tiesiog namo išvyko. Namų rungtynėse prieš Sunderland panaši situacija - į aikštę įleistas 88 minutę, gavo guard of honor, bet vėlgi - fanai tiesiog namo jau buvo išėję.

[EFC] Premier League

Posted: 25 May 2026, 10:26
by hippo
Phect wrote: 25 May 2026, 10:06 Skaitant vietinius atsiliepimus susidaro įspūdis, kad Evertonas tęsia savo itin prastų atsisveikinimų su legendom tradiciją. Hibbert, Osman, Baines, o dabar ir Coleman. Klubas, regis, neiškomunikavo fanams, kad bus kažkoks atsisveikinimas po paskutinių rungtynių (30 minučių po mačo pabaigos), tai fanai tiesiog namo išvyko. Namų rungtynėse prieš Sunderland panaši situacija - į aikštę įleistas 88 minutę, gavo guard of honor, bet vėlgi - fanai tiesiog namo jau buvo išėję.
Hibbertas tai bent testimonialą gavo, kuris netyčia išėjo ikoniškas ir neužmirštamas. Reikia tikėtis, kad ir Colemanui kažką suorganizuos.

Neteisinant klubo, kuris yra akivaizdžiai susipykęs su komunikacija, prie to reikalo labai prisidėjo nykuma aikštėj. Po tokio dycheballo, kuris buvo serviruojamas pastaruoju metu, žmogai natūraliai vos sulaukę švilpuko arba net ir nesulaukę, tepa slides. Bet jo, ypač away fanų daugiau būtų pasilikę, jei būtų žinoję.
Taip sakant Family club tikrąja to žodžio prasme - neišmeta iš darbo atlėpausių, nes jie šeimos dalis, dirba klube 20 metų, malonūs žmonės, mandagiai sveikinasi, pavaišina sausainiais, kažkaip nepatogu išspirt nachren.

[EFC] Premier League

Posted: 25 May 2026, 11:23
by flasher1
hippo wrote: 25 May 2026, 09:30
Twitterio kariai jį jau atleidinėja, savininkai nemanau, kad turi panašių minčių, bet vasarą turi normaliai paremt treneriuką, jei nori kažko daugiau.
Su tuo treneriuko parėmimu tai kaip ir nebuvo problemų, ir piniginė atverta buvo, tik kai pvz brangiausias komandos pirkinys visą sezoną tik kamuolius padavinėja, natūraliai pasistoja klausimas, kiek teisinga buvo transferų politika, bet apie tai dar bus galima padiskutuoti.
Šiaip paskutinis sezono trečdalis buvo visiška tragedija ir Moyeso pradžioje susikrauti karmos taškai nukeliavo į unitazą. Kai matai, jog iki europinio futbolo pritrūko varganų 5 taškelių, o kitas Friedkino klubas po 7 metų pertraukos pateko į Čempionų lygą, dar klausimas, kam vasarą bus duotas raktas nuo seifo.

[EFC] Premier League

Posted: 30 May 2026, 12:34
by fun43
hippo wrote: 15 May 2026, 13:52 Premier League's Key Match Incidents panel oficelei pripažino, kad šį sezoną iš Evertono nupyzdino 3 pendelius :animals-bunnywhite:
Pridėjus kitas teisėjų nesąmones susiskaičiuoja 8 pavogti taškai. Aišku tokie skaičiavimai nėra labai fair, nes pakeitus sprendimą, pasikeistų ir žaidimo eiga ir penis žino, kaip rungtynės pasibaigtų. Nu bet vistiek faktas kaip blynas (ypač turint galvoj, kad dauguma tų teisėjų šūdų buvo rungtynių pabaigose), kad jei pasauly būtų teisibė, tai Everonas dabar ne svajotų apie Konferencijų puodelio galimybę, o rimtai kovotų dėl CL (čia aišku nevertinant, kaip pasikeistų kitų komandų surinkti taškai).

Dar toks įdomus įdomumas, kad visos trys vagystės įvyko per labai trumpą laiką ir visos sudalyvavo kovoj dėl titulo bei išlikimo (Arsenalui pridėjo 2 taškus, City - tašką, West Hamui - du taškus)
Užkliuvau už tokios lentelės snukiaknygėj. Tiesa čia ne tik apie pendelius.
Image