[ASSE] Ligue 1 19/20

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

01 Dec 2019, 17:37

18h Europos lygos netikėlių susirėmimas. Išvykos pas Rennes visada sudėtingos. Varžovai, kadangi jau anksčiau iškrito iš EL, Glazge pataupė 7 pagrindinius žaidėjus ir šiandien turėtų būti šviežesni.
Puel gyrė komandą už kovą pirmame kėlinyje, bet antras prieš Gent sakė buvo nekažką. Panašus scenarijus buvo ir prieš Montpellier. Negalime pasidžiaugti sugrįžusiais žaidėjais. Toliau eilė žaidėjų negali žaisti.
Pasikeitimai startinėje sudėtyje nežymūs. Į sudėtį grįžta Palencia, Moukoudi, Trauco, Youssouf. Diony išlaiko vietą starte.


User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

01 Dec 2019, 20:10

FT 2-1
Jei nebūtume praleidę 93min, tai sakyčiau pusė velnio darbinės lygiosios išvykoje, bet dabar tai načiort.. Gėdingai paleistas Da Silva, visiškai laisvas pramušė. Lipo Rennes, o Puel ėjo ant lygiųjų. Nepatinka man tai. Visiškai laisvas savo šansą išnaudojo ir Raphinha. Vienintelį įvartį po kampinio įmušė Diony.
Baigėsi Puel medaus mėnuo. Pirmas pralaimėjimas, kai jis už komandos vairo, bet žaidimas nesiklijuoja jau kuris laikas. Puolime esame visiški bedančiai. Aš nesu tikras ar 3-4-1-2 yra atsakymas, bet Puel laikosi jos įsikabinęs.. Įdomu kiek dar turi toks vargas tęstis, kad ateitų pokyčiai.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

04 Dec 2019, 11:39

Image AS Saint-Etienne - OGC Nice Image

Stadionas: Stade Geoffroy-Guichard
Teisėjas: Thomas Leonard
Data: trečiadienis; gruodžio 4d; 20:00 LT laiku
16 turas


Atvažiuoja Vieira su Nice. Sakyčiau ne pats geriausias laikas su jais žaisti. Paskutiniu metu pradeda rodyti atsigavimo ženklus. 7 taškai iš 12 galimų surinkti. Įvarčius pradėjo mušti Dolberg. Savaitgalį gražiu stiliumi nukautas Angers. Turi šiokių tokių problemų su suspendavimais ir traumomis Vieira. Nebus šiandien Dante, Herelle, Tameze ir Ounas. Gynyba nukraujavusi, gal pavyks pasinaudoti.
Traumų fronte keletas neblogų naujienų. Perrin trauma, dėl kurios buvo pakeistas vs Rennes, nėra rimta ir šiandien registruotas. Grupėje taip pat senai matyti Debuchy su Hamouma. Pasveiko ir Aholou. Neturėsime suspenduoto Youssouf. Link pasveikimo artėja Khazri su Cabaye, bet Saliba, Abi turbūt jau grįš tik kitais metais. Neregistravo šiandien Puel, savo sprendimu, Palencia, Kolo, Silva ir Nordin. Užtat grupėje vietos pirmą kartą atsirado jaunajam Alpha Sissoko. Toliau registruojami Benkhedim ir Correia.
Grupė, tai kiekviena savaitė vis kitokia. Kažkokie žaidėjai in, kažkas out. Įsivaizduoju, kad tokioje nestabilioje aplinkoje sunku tiek Puel, tiek žaidėjams dirbti. Įdomu, kokią sudėtį šiandien pasirinks Puel. Tokiam Bouanga verkiant reikia poilsio, nes visai negyvas po rinktinių pertraukos. Tik kad puolime nelabai yra kam žaist be jo. Klausimas, kiek tokie, kaip Debuchy ir Hamouma, pasiruošę žaisti. Labai tikiuosi tas Diony įvartis atidarys vartus ilgesniam laikui.
Sprendžiant iš paskutinių kelių rungtynių, tai šiandien fejerverkų tikėtis neverta. Nebent pavyks pasinaudoti Nice gynybos problemomis. Situacija lygoje tokia, kad pralaimėjimo atveju krenti į antrą lentelės pusę, o pergalės priartėji visiškai šalia ČL zonos. Allez Les Verts :dance:
Puel:"I'm not bothered about runs. It's just a shame to have let slip a point in the last few seconds.
We were very very tired at the end of the game. Playing every three days with all the injuries that we have begins to wear you down. Tiredness explains our lack of precision at the end of the game."
Registruotų žaidėjų grupė:
Vartininkai: 1.Théo VERMOT; 16.Stéphane RUFFIER; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 2. Harold MOUKOUDI; 13.Miguel TRAUCO; 19.Alpha SISSOKO; 24.Loïc PERRIN; 26.Mathieu DEBUCHY; 32.Wesley FOFANA.
Saugai: 6.Yann M'VILA; 7.Ryad BOUDEBOUZ; 8. Mahdi CAMARA; 15. Bilal BENKHEDIM; 17.Jean-Eudes AHOLOU; 25.Assane DIOUSSÉ.
Puolėjai: 9. Loïs DIONY; 14.Franck HONORAT; 20.Denis BOUANGA; 21.Romain HAMOUMA; 27.Robert BERIC; Indjai CORREIA

Prognozuojamos startinės sudėtys:
Saint-Étienne: Ruffier (c) - Fofana, Moukoudi, Kolodziejczak - Honorat, Camara, M'Vila, Trauco - Boudebouz - Diony, Bouanga
Nice: Benitez - Boudaoui, Sarr, Coly - Atal, Lusamba, Cyprien (c), Lees-Melou, N'Soki - Maolida, Dolberg
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

04 Dec 2019, 19:55


Debuchy su Hamouma pasiruošę. Kiek netikėtai, bet ant suolo lieka įvartį Rennes mušęs Diony, o starte Berič. M'Vila irgi lieka ant suolo. Neatrodė jis gerai po traumos grįžęs. Gan atakuojanti sudėtis.

User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

04 Dec 2019, 22:15

FT 4-1
Prašau, grįžom prie 4-2-3-1, pasodinom Boudebouz su M'Vila ir sužaidėm geriausias rungtynes puolime šį sezoną. Tikiuosi Puel išvadas pasidarys, kaip pasidarė ir treneriai prieš tai. Nemokam ir negalim žaisti su 3 CB.
Puolimo linija iš Bouanga, Hamouma ir Honorat atrodė labai smagiai. Bouanga du įvarčiai ir assistas, Hamouma įvartis ir assistas, Honorat assistas. Honorat kol kas produktyvesnis ir geresnis už Nordin. Hamouma belieka palinkėti sveikatos ir kad dažniau galėtų starte žaisti. Daug greičio, daug trumpų, greitų pasų, greit į plotą kamuolys judėdavo. Malonu buvo žiūrėti. Berič tik vėl silpnai atrodė. Puikų šansą turėjo, bet nesugebėjo įmušti.
Camara su Aholou gerai viduryje tvarkėsi. Camara didelį progresą padarė šį sezoną. Aholou savo ilgomis kojomis darbavosi tiek gynyboje, tiek į puolimą patraukiant. Gynyboje Fofana įmušė savo pirmąjį įvartį už ASSE, kas yra labai smagu. Kitokio stiliaus gynėjas nei Saliba, nors ir CB, bet šviesi ateitis laukia. Debuchy parodė, kad RB jam yra geriausia pozicija. Patikimai atrodė Perrin, o Trauco mažai pastebimas, bet kaip gynėjui, manau geras bruožas.
Kas nepatiko, tai kad po ketvirto įvarčio sustojom. Atidavėm Nice iniciatyvą, perėjom prie 4-3-3. Galbūt buvo galima varyti toliau. Taip pat nepatiko, kad daug pražangų prie baudos aikštelės ribų pasidarėm. Cyprien labai gerai tokias situacijas išnaudoja ir po vienos krito įvartis, kai Ruffier tiesiai prieš save atmušė kamuolį ir Dolberg užbaigė.
Pagaliau GD teigiamas. Puel turėtų būti patenkintas, kad komanda taip sureagavo po keletos prastų mačų. Aišku, Nice šiandien buvo labai prasti gynyboje, bet tas taktikos pakeitimas pagrindinis veiksnys manau buvo. Dabar dilema, ką daryti su M'Vila ir Boudebouz? Žaidėjais, kurie lėtina žaidimą, o šiandien matėm, koks dinamiškas ir greitas gali būti žaidimas be jų.
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 58
Posts: 1646
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

05 Dec 2019, 09:44

Fofana, Bouanga ir Hamouma savaitės komandoje :handgestures-thumbup:


Įvarčiai
Post Reply