[CFC] Premier League 18/19

enjoy
Posts in topic: 27
Posts: 64
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

02 Jan 2019, 21:42

Pažiūrėjus į nebepabėgančius Alonso ir Willian, biški kitaip atrodo.
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 20
Posts: 142
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

02 Jan 2019, 22:45

:arrow_up:
Irgi sunku nesutikt. Imo, jei rotuot, tai reikėjo savaitgalį
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 20
Posts: 142
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

02 Jan 2019, 23:40

Alonso mimikos po nevykusių smūgių pabaigoj, gerai apibūdiną visą šiandieninę šūdų šou
enjoy
Posts in topic: 27
Posts: 64
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

02 Jan 2019, 23:50

Nu ką, Europos lyga pareina. You sow it here first, kaip ir pernai su Conte :lol: Mūsų medžiai Sarri futbolui netinka, o anas užsispyręs diedas ir vistiek daro ir darys savo. Antras mėnuo, kaip kažkokį grupinį anonizmą rodo su tuo kamuolio spirdžiojimu be minties gilesnės. Šiandien vėl gal pora normalesnių kombinacijų ir buvo, visos jos turbūt po Cesc pasirodymo. Klubą valdo durna boba, kuri perka neaiškius pacukus po 60 mln. ateičiai, kai šiai dienai čiut ne visose srityse skylės šviečia. Ant suolo turėjom 4 gynėjus :handgestures-thumbup: Ir šiaip viskas šūdai ir myžalai, o seimas dar ir vagys. :cool:

Image
enjoy
Posts in topic: 27
Posts: 64
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

12 Jan 2019, 19:25Kaip visada sudėtis nenuspėjama :handgestures-thumbup:
User avatar
pntmstr
Posts in topic: 20
Posts: 142
Joined: 04 Aug 2018, 11:42

13 Jan 2019, 01:06

Žiūrint į Hazardą straikerio pozicijoj, nesunku jo depresija užsikrėst
Scientist
Posts in topic: 16
Posts: 117
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

14 Jan 2019, 20:04

Teko džiaugsmas ir garbė šitas rungtynes stadione pažiūrėt.
Tai atmetus visą smagumą ir experiencą, keletas dalykų iš pačio žaidimo šiaip dėmesį atkreipė labiau nei iki šiol. Nieko labai groundbreaking, labiau tiesiog dalykai, kurie dėmesį patraukė.

Jorginho svarba. Kažkaip visi akcentuoja tą jo metronomo rolę, bet per teliką dažnai ne taip visa tai krenta į akis kaip gyvai stebint. O labiausiai tai į akis krenta ir įspūdį padaro ne tai, kad jis kamuolį stumdo iš kairės į dešinę ir atgal, o jo judėjimas be kamuolio (na ir sugebėjimas pasuoti vienu lietimu bet kokį pasą gavus). Iš principo vien į jo žaidimą žiūrint viskas kaip ir savaime aišku pasidaro kaip nuo kontratakuojančios komandos beveik nepakeitus sudėties dabar kamuolį laikom po 60-70proc beveik visada.
Jis beveik visada atrodo available gauti perdavimą - ar kai reikia įžaist kamuolį nuo savo vartų ir išeiti iš presingo, ar kai patys puolame. Tik čia ir viena problema - beveik visada kai kokiam Willianui pritrūksta fantazijos puolime, yra variantas tiesiog grąžinti kamuolį Jorginho. O kadangi fantazijos pritrūksta beveik visada ir ne tik Willianui, o visiems, tai taip ir gaunasi, kad vien dėl to, kad Jorginho labai gerai daro savo darbą, stumdome kamuolį aplink baudos aikštelę ir aplink Jorginho ratuku. Kaip sako vienas forumo klasikas, 'nekuriame jokio chaoso' puolime.
Tai kai reikia šiknas gelbėti, sakyčiau vien dėl to jį verta iš aikštės išimti. Plius ir šiaip atrodo, kad jam jau gerokai reikia poilsio - matome kiek adaptacijos reikia Keita, Fabinho, Fredui etc., o Jorginho visą sezoną be poilsio varo.

O dėl chaoso puolime nebuvimo ir statiškumo - šitą ir Sarri šįkart visai piktai po rungtynių pakartojo - labai mažai įbėgimų į erdvę, per visas rungtynes tik vienas kitas pabandymas toks buvo. Šimtas metų dar iki kokio City palei šitą.

Alonso - nuomonė, kad jis kaip ir silpniausia komandos grandis, žinoma, nepasikeitė, tik pasimatė ir įdomesni niuansai - kaip jis kartais žaidžia labiau kaip trečias CB. O ir šiaip, visą sezoną truputį jausmas yra, kad žaidžiame gynyboje su 4 CB, tik vienas jų pastoviai puolime laksto, nors ir taip lėtas.

Na ir Kovacic - afigienas futbolistas, labai gerai valdo kamuolį, bet sunku įžiūrėti ką jis prideda šitai komandai. Ypač kai žaidžiame ne prieš lygiaverčius varžovus, o tokius kaip Newcastle. Nėra nei pavojingas varžovų vartams, nei geras playmakeris. Jei neturėtume Kante, ko gero idealiai tiktų į jo vietą, bet kadangi turime, tai net nesu tikras, kad verta jį vasarą išpirkinėti už kosminę sumą. Aišku, kai Barkley įleido į jo vietą reikalai nei kiek nepasitaisė, nes jis visgi jau porą mėnesių atrodo, kad tiesiog nepatempia lygio. Tai kadangi Loftus Cheekas trapios sveikatos dėka kažkaip tos trečio CM vietos vis neuždominuoja (nors ir atrodo jai sutvertas), pirkinys į ją atrodo visai reikalingas.

O Luizas visas rungtynes sužaidė kaip garbanotas Fabregas, geraja prasme. Daugiau akivaizdžių pastebėjimų neturiu. Tik kad šiaip smagu buvo.
enjoy
Posts in topic: 27
Posts: 64
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

14 Jan 2019, 20:32

Sveikinu dėl tokio pasibuvimo :handgestures-thumbup:

O dėl Alonso, Kovacic, Jorginho ir, aišku, Willian, jau esu beveik viską tą patį čia rašęs, o jeigu ne rašęs, tai garsiai pagalvojęs.

Alonso sezoną pradėjo gerai, bet ir tai visas tas gerumas turbūt tik pusė jo gerumo - tai smūgiai į štangas. Jau geri keli mėnesiai kaip atrodo visai nudusęs, o žinant, kad ir taip greičio jam trūksta - visai baisu. Azpi puolime geriau atrodo nei ispanas.

Dėl Kovacic irgi visiškai pritariu. Puikiai tiktų į Kante vietą, bet kaip iš atakuojančio saugo - naudos ryškiai per mažai. Barella čia irgi nepadėtų. Dedu viltis į Lampardą ir Mountą.

Jorginho prieš presinguojančias komandas yra super, bet prieš autobusus daug labiau Fabregas tiko. Beveik tą patį po rungtynių ir Sarri pasakė, todėl labai laukia Paredes.

Willianui linkiu daugiau iš toli spardyt, nes koją tam turi, fantazijos gal ir užtektų, bet kai bėgi į kamuolį žiūrėdamas, o ne į aikštę, nelabai lieka vietos pasireikšti. Vasarą linkiu dar geresnio bido iš Barcelonos.
Scientist
Posts in topic: 16
Posts: 117
Joined: 11 Aug 2018, 01:03

16 Jan 2019, 15:52

https://www.tifofootball.com/features/c ... -midfield/

Tifo football panašios nuomonės dėl Kovaciciaus. Paredes kaip ir stipriai geresnę akį turi perdavimams, bet irgi klausimas ar jis toje rolėje tinkamas. Galimai teks šitą problemą spręsti vasarą, o iki tol tikėtis, kad RLC dar atsigaus ir įsivažiuos.
Kažkas tokio kaip Mountas būtų idealu, tik kad visgi daug klausimų dėl jo lygio. Kitąmet jis dar geriausiu atveju atsarginis galėtų būti.
enjoy
Posts in topic: 27
Posts: 64
Joined: 10 Aug 2018, 09:50

16 Jan 2019, 22:28

Kovacic poziciją turi RLC užimt ir viskas bus gerai, atsargoj Baker/Mount. Tik jo nuolatinės problemos su nugara jau pradeda rimtai neramint. Paredes atakuojančiu saugu nebent tik iš reikalo žais.

Dėl kroato jau esu rašęs, kad man jis puikiai Kante vietoj žiūrėtųsi, prieš bottom komandas dar naudingesnis ten turbūt būtų. Jei kaina normali, pasilikčiau jį ir toliau, nereiktų su Barellom gamblinti.
Post Reply