

Mount'as tai mas savotiska Clint Dempsey versija EPL'e, is kicking'o man butent ji primena.
This. Nežinau, kas ten pas jumi tas užduotis back4 coverint turi vykdyti (o ir nelabai svarbu, nes nei Jorginho, nei Kante horizonte matyti nebuvo), bet antrame kėlinyje (ypač paskutines ~25min) visiškai ant sušaudymo Zouma su Christensenu buvo palikti. Ir jei ne Tielemanso ir Maddisono žioplinėjimas, liūdna vakarienė būtų buvus. To paskutinio savalaikio perdavimo tik pritrūkdavo.
O aš kažkur rašiau, kad kalti puolėjai dėl pralaimėjimo?
Aubameyangas tokio pat sudejimo.enjoy wrote: ↑18 Aug 2019, 20:56 Šiaip nuovargis antram kėliny žiauriai jautės, bet kai nėra kam žaist daugiau, tai taip ir gaunas. Visgi Willian pasirodymas tai vertas atskiro paminėjimo, šviežiausias žaidėjas, bet pastangos arti nulio. Pedro šiandien irgi daug prigrybavo, bet po klaidos atidibt bandydavo, o Willian ir vėl tik snukį raukė. Nemanau, kad Lampardas su tuo taikstysis. Kaip ir su Azpilicueta žaidimu, ne veltui apie James svarbą iš anksto taip kalba.
Ką su puolėjais daryti, didesnė mįslė. Giroud jau +/- kapiec, Abraham su savo sudėjimu tai man puolėjo parodija, ne prieš EPL gynėjus tokiam sliekui žaist. Kaip jau rašiau, didžiausia mano viltis - Michy, bet Lampardui, kaip suprantu, netinka, kad per mažai be kamuolio dirba. Aš tai tokioj situacijoj biški per pirštus žiūrėčiau, nes bent įvarčius tikrai muš. Naudos presuojant Giroud irgi nebe ką daugiau jau duoda.
Na turet Auba greiti, tai ne suns papas, kai jis apskritai turbut vienas greiciausiu zaideju
Aukštesnis, greitesnis, techniškesnis (by far), geriau prilaiko kamuolį kaip target-man ir įtraukia komandos draugus (galimai didžiausias Michy trūkumas), darbštesnis ir ginantis, ir puolant, gali geriau pats bėgti su kamuoliu ir dar būtų galima tęst.
Lets agree to disagree, nes be jau minėto darbštumo ir aukštumo (net nežinau, ar čia būtinai pliusas) tame sąraše tikrai nedėčiau Tammy niekur ryškesnio pliuso. Juolab technikos ir žaidimo target-manu.Scientist wrote: ↑19 Aug 2019, 19:21 Aukštesnis, greitesnis, techniškesnis (by far), geriau prilaiko kamuolį kaip target-man ir įtraukia komandos draugus (galimai didžiausias Michy trūkumas), darbštesnis ir ginantis, ir puolant, gali geriau pats bėgti su kamuoliu ir dar būtų galima tęst.
Youtube video yra tik geri žaidėjo epizodai ir t.t. bla bla, bet pats pasižiūrėk ant kiek įvairiapusiškesnis jo žaidimas.
Objektyvumo vardan, tai taip - atrodo, kad Michy kol kas turi geresnį finishingą ir yra stipresnis, bet nemanau, kad tai atperka jo minusus komandiniame žaidime.
Nu tai tikrai galim sustoti čia, nes man viskas ką parašei atrodo taip absurdiška, kad net nuotaiką gadina
Wtf, kas čia per argumentas?
Lygiai kaip ir neparodė nieko, dėl ko reikėtų galvoti, kad su Michy kažkas būtų buvę geriau ar kas leistų galvot, kad jis neturi / nepasieks potencialo.Bet nei priešsezonyje, nei šiose trijose rungtynėse neįrodė, kad jis kol kas kažkur aukščiau stovi.
Nu tai kad šanso nusipelnė niekas nesiginčija. Aš neabejoju, kad šansų jis gauna ir per treniruotes ir tikrai rungtynių sezono eigoje gaus. Tik gal yra skirtumas tarp 'nusipelnė šanso' ir 'KODIAL JO VIETOJIA ZHAIDZHE TAMMI, KURIS IRA PLONAS NEDAVALGES GRIBAS'.Michy už belgus dažnai muša, Dortmunde mušė, pas mus min/goal ratio irgi tikrai neblogas buvo, tai gal nėra jis toks šūdas? Šanso nusipelnė, jeigu nepasinaudos, galima bus toliau Tammy projektą vystyt.