OL transferai ir gandai

User avatar
KOP
Posts in topic: 1
Posts: 529
Joined: 06 Aug 2018, 20:45

Luigi wrote: 04 Jun 2025, 10:14

Su Man City nėra sutarta dėl kainos, nors Cherki davė jiems žalią šviesą ant 5 metų kontrakto, Tai jei dėl kovos prisijungs Lpool, tikiuos, kad tai atneš didesnę trasnfero sumą.
Neprisijungs - Cherki Liverpūliui buvo B variantas jei Wirtz nuspręstų pasirinkti Bayern ar tą patį City. O bet tačiau, Wirzt dealas lyg ir uždarinėjamas, tai Cherki nusės Manchesterį.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Ai jo, neįsigilinau iki galo į tekstą. Galvojau, kad Wirtz dealas čia ne prie ko ir Cherki ieškomas kaip extra žaidėjas
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Jei skaičiai tikslūs, tai čia gerai pasedėta prie derybų stalo. Jei kontraktas būtų bent iki 2027 metų galėjo ir 70-80M prašyt.

Beje Hugo sako, kad į Cherki dealą gali būti iškaičiuotas ir James McAtee, kuris ateitų į Lyoną ant nuomos
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Oficializuoti Benrahma ir Lepenant pardavimai. Už pastarąjį gauta vos 2,5M€, nors už Nantes sulošė visai solidų sezoną. Benrahma transferas nors ir ne daug, bet irgi gavosi į minusą.
Kalbant apie langą ir ateinantį sezoną, jei OL lieka Ligue1, tai kertiniai ir neliečiami žaidėjai turėtų būti Perri, Tolisso, Fofana ir Mikautadze. Visų kitų pardavimai ne tokie skaudūs ar labai reikšmingi. Nors nemažai vilčių dar dėčiau ir į Nuamah potencialą.
O jei visgi skrenda į Ligue2, tai tada neišvengiamai bus porceliuojama visa komanda ir liktų žaisti tik jaunimas ir dar tie, kurie (jei tokių iš vis būtų) ženkliai savanoriškai susimažintų algą.
Bet kadangi dabar tokia klaustukinė situacija, tai spaudoj marga visų žaidėjų pavardės ir spaudimas iš DCGN gali priversti norom nenorom parduoti kažką iš neliečiamųjų sąrašo..
User avatar
T-Wolves
Posts in topic: 71
Posts: 4817
Joined: 04 Aug 2018, 12:01
Location: Vilnius

Nelabai įsivaizduoju, kaip išlaikyt tokį Fofana, kai su finansais šikna, o už bičą yra pasiruošusių padėti ~€60m. Čia net ne kriziniais laikais toks offeris turėtų būti nesunkiai priimtas.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Tai jei kas tikrai duos tuos 60M€, Fofana ir bus parduotas. Bet visi žinom, kad čia yra OL prašoma suma, o ir tos pirminės kainos dažniausiai medijos išpūstos. Abejoju ar šiai dienai, visi žinodami klubo situaciją dabar drėbs tokią sumą ant stalo. Lauks galutinio DCGN sprendimo. Ir jei Lyonas tikrai metamas į Ligue2, tai ta 60M€ kaina bus greitai pamiršta.
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41



Textoras Marinakiui būtų pardavęs už kokia 13M€
User avatar
Luigi
Posts in topic: 558
Posts: 3474
Joined: 05 Aug 2018, 01:41

Kad jau leido žaisti Ligue1, tai yra ir sąlygų. Lyonas turi iš transferų sugeneruoti kažkiek tai daugiau eurų, o naujų pirkinių algos negali viršyti 200k per mėnesį. Tai įdomu kaip tai palies/nepalies daleiskim Tolisso su Matičium, kurie dabar yra top earneriai su 450k per mėnesį..?

Į Cherki dealą buvo įskaičiuotas vienas City žaidėjas, kuris ateis sezonui ant nuomos. Bet
kol kas dar neatėjo. Buvo kalbų apie Oscar Bobb ir Khusanov, bet ar tai City nesutiko jų paleisti ar tai patys parodė vidurinį pirštą. Vėliau kalbos užėjo apie McAtee ir Echeverri. Palei profilį kaip ir reikalingi žaidėjai, bet niekas tuo klausimu nepajudėjo. Paskui OL išsirinko Juma Bah, galingą 195cm CB, kuris nuo žiemos praleido Lens ir ten sulošė 10 mačų (8 starte) iš 15 galimų. Bet jaunuolis paskaitęs laikraščius apie esamą Lyono situaciją, greitai įmerkė galvą į smėlį. Lens su juo norėjo pratęst nuomą, bet gavos taip, kad jis pasirinko Nice projektą su galimybe žaist ČL.

Dabar kai Textoro nebeliko ir jisai nebeturi net 1% priėjimo prie OL reikalų, tai greitai atšalo ir suorganizuoti meilės dealai su Marinakiu dėl Turner (tas, kuris nemoka gaudyt kamuolio) ir Danilo. Kang pasakė, kad apie futbolą nieko nesupranta, bet jei per 10 dienų sugebėjo sutvarkyt didelį finansinį bardaką, tai vadinas jau dabar yra geriau nei Textoras, kuris aceit apie fulę suprato. Kang tvarkys popierinius darbus ir žiūrės, kad jie vėl nenueitų į kairę, o transferais užsiims generalinis skautas Louis-Jean su Fonseca. Skamba gerai, nes Textoro asmeniniai transferai ir neadekvačios kainos raudavo stogą.
Dabar pirkiniai nusimato labai skurdūs, o greičiausiai visa dauguma ateis ant nuomos.
Keista situacija su Almada, kuris kaip ir skaitosi Botafogo žaidėjas, bet pirktas iš OL pinigų. Benfica jau dabar siūlo ~30m€, bet čia nelabai koks biznis (kainavo 22,5M), kai po sezono gali už jį gauti dar daugiau. Aišku, šioks toks gamble, bet gaučas parodė, kad jo lubos gali būti kur kas aukštesnės nei kad dabar yra.
Post Reply